Czy to Twoja firma?

Rent Design sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dekady, my w Rent Design Sp. z o.o., z pasją tworzymy niezapomniane wydarzenia, które ożywają w sercu Warszawy i rozbrzmiewają echem po całej Europie. Jesteśmy dumni, że od 2011 roku nasza firma jest synonimem innowacji i jakości w branży eventowej.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko wynajem mebli – to kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzeń. Od trójwymiarowych wizualizacji aranżacji, przez doradztwo strategiczne, aż po dostawę i branding mebli, tworzymy przestrzenie, które inspirują i pozostają w pamięci. Nasze innowacyjne meble LEDowe i ekologiczne rozwiązania to odpowiedź na potrzeby rynku, który szuka świeżości i zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy dumni z naszej floty samochodowej, która gwarantuje, że nasze produkty dotrą wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Nasza elastyczność i otwartość na negocjacje cenowe, w połączeniu z atrakcyjnymi rabatami, sprawiają, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej misji i wartości, nasze działania mówią same za siebie – kładziemy nacisk na jakość, innowacyjność i zadowolenie klienta. Każde wydarzenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je z indywidualnym zaangażowaniem, które jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do współpracy z Rent Design – razem stworzymy wydarzenie, które będzie nie tylko spektakularne, ale i niezapomniane.

Rent Design Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Rent Design Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rent Design Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Rent Design Sp. z o.o.

Siedziba główna

Rent Design Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Rent Design Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Łódź
  4. Ozarów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Rent Design Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.B

    • 35-38 zł / godz.
    • Ożarów Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Rent Design - Wypożyczalnia mebli eventowych poszukuje kierowców odpowiedzialnych za transport i prace montażowe.

      Jeśli lubisz prowadzić samochód i kontakt z ludźmi, zgłoś się!

      Zakres obowiązków

      • transport wyposażenia i akcesoriów po terenie aglomeracji warszawskiej

      • obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej

      • montaż u klienta

      • załadunek i rozładunek wyposażenia oraz akcesoriów w magazynie

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B

      • doświadczenie w prowadzeniu auta do 3,5 tony

      • dyspozycyjność (praca w nienormowanych godzinach)

      • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

      Oferujemy

      • profesjonalne wsparcie i szkolenia

      • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

      • atrakcyjne wynagrodzenie

      Osoby zainteresowane ofertą pracy i atrakcyjnym wynagrodzeniem prosimy o przesyłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

      Chętnie nawiążemy współpracę B2B.

      Serdecznie zapraszamy

Pracodawcy w Warszawie