Sinfonia Varsovia

Czy to Twoja firma?

Sinfonia Varsovia praca

Warszawa

Sinfonia Varsovia, która jest instytucją kultury miasta stołecznego Warszawy, to centrum muzyki, zbudowane w myśl zasady, że muzyka jest najbardziej uniwersalną ze sztuk. Sercem jest orkiestra Sinfonia Varsovia, której tożsamość, międzynarodowy prestiż i wysoki poziom artystyczny są kapitałem i podstawą działalności. Jako instytucja o zasięgu międzynarodowym, dba także o lokalną społeczność, aktywizując ją i zachęcając ją do obcowania z kulturą.

więcej o organizacji: https://www.sinfoniavarsovia.org/sinfonia-varsovia/o-nas/

Sinfonia Varsovia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Sinfonia Varsovia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sinfonia Varsovia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sinfonia Varsovia

Siedziba główna

Sinfonia Varsovia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Łódź
  5. Olsztyn
  6. Brwinów
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Sinfonia Varsovia - oferty archiwalne

  • Zastępca/czyni Głównego Księgowego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • zastępowanie Głównego Księgowego podczas jego nieobecności;
      • prowadzenie ksiąg rachunkowych Sinfonii Varsovii zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawą o rachunkowości, Ustawą o finansach publicznych oraz innymi obowiązującymi w tym zakresie uregulowaniami prawnymi);
      • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustalonym zakresem;
      • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów finansowo-księgowych oraz nad należytym ich przechowywaniem i zabezpieczaniem;
      • weryfikacja faktur kosztowych pod względem kompletności dokumentów oraz pod względem formalno-rachunkowym;
      • weryfikacja prowadzonej ewidencji środków trwałych oraz naliczanie i księgowanie amortyzacji;
      • uzgadnianie szczegółowej analityki kont księgowych oraz kont księgowych analitycznych z kontami syntetycznymi, analizę kont rodzajowych i rozrachunkowych, sporządzanie zestawienia obrotów i sald kont księgowych;
      • comiesięczne uzgadnianie rejestru VAT oraz przygotowywanie pliku JPK_V7M oraz deklaracji VAT-UE;
      • sporządzanie deklaracji do GUS;
      • bieżące kontakty i uzgodnienia w zakresie podatków i sprawozdawczości finansowej z Urzędem M. St. Warszawy, Urzędem Skarbowym, Głównym Urzędem Statystycznym; bieżąca współpraca z bankami i instytucjami finansującymi;
      • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych.

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o kierunku ekonomicznym lub finanse i rachunkowość;
      • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy samodzielnego księgowego lub kierownika w dziale księgowości;
      • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
      • praktyczna znajomość systemu Symfonia lub innego systemu finansowo-księgowego;
      • dobra znajomość MS Excel;
      • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy;
      • umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego koordynowania i realizowania wielu zadań;
      • sumienność, rzetelność, dokładność.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@sinfoniavarsovia.org

      W treści wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja – Zastępca/czyni Głównego Księgowego

      Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

      Termin przesyłania aplikacji:29.10.2023

      Rekrutacja będzie przebiegać w 2 etapach:

      • Analiza nadesłanych CV
      • Rozmowa kwalifikacyjna

      Oferujemy

      • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
      • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
      • możliwość rozwoju zawodowego;
      • dopłatę do ubezpieczenie zdrowotnego;
      • finansowane przez pracodawcę wsparcie psychologiczne;
      • możliwość dołączenia do grupowej polisy NNW, pakietu Multisport;
      • dofinansowanie z ZFŚS.
  • Zastępca/czyni kierownika w Dziale Eksploatacji

    • Warszawa

      Główne zadania obejmują w szczególności:

      • bezpośredni nadzór nad sprawami związanymi z zabezpieczaniem składników majątkowych i ochroną mienia przed zniszczeniem lub kradzieżą oraz sprawami ubezpieczenia osób; współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w tym zakresie;
      • bezpośredni nadzór nad służbami ochrony;
      • nadzór nad planowaniem i realizacją postępowań z zakresu zamówień publicznych oraz prowadzenie sprawozdawczości z zakresu zamówień publicznych;
      • przygotowywanie i prowadzenie postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych wynikających z potrzeb i zadań działu w szczególności: prowadzenie procesu realizacji zakupów materiałów biurowych, akcesoriów, sprzętu, urządzeń, usług i innych;
      • kreowanie polityki zakupowej organizacji z uwzględnieniem przepisów prawa i procedur wewnętrznych, nadzór nad realizacją tejże polityki;.
      • współpraca przy opracowaniu i aktualizacji planów rzeczowo-finansowych, budżetu działu itp., monitorowanie realizacji wydatków;
      • wsparcie kierownika działu w realizacji zadań działu oraz zastępowanie go w przypadku nieobecności

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki prawo, administracja, zarządzanie,, kierunki techniczne. Dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych.
      • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w tym realizacja zadań związanych z udzielaniem zamówień publicznych po stronie Zamawiającego.
      • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy
      • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania informacji.
      • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych.
      • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność.
      • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętność współpracy w zespole, bezkonfliktowość.
      • Wysoka kultura osobista.

      W treści wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja – Zastępca kierownika Działu Eksploatacji

      Termin przesyłania aplikacji:15.10.2023

      Oferujemy

      • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
      • możliwość kreowania rozwiązań i wdrażania pomysłów,
      • zapewniamy prywatną opiekę zdrowotną,

Pracodawcy w Warszawie