Let's Play sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lets Play sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie Let's Play sp. z o.o., miejscu, gdzie edukacja spotyka się z pasją i innowacją. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą firmę, która choć młoda, bo założona w kwietniu 2023 roku, to już zdążyła zaznaczyć swoją obecność w sercach dzieci i rodziców w Warszawie. Nasza specjalizacja to szkoły językowe, ale nasza oferta edukacyjna wykracza daleko poza tradycyjne nauczanie. Nasze całodniowe warsztaty zimowe to prawdziwa uczta dla młodych umysłów. Zajęcia z robotyki i programowania, które prowadzimy, wykorzystują najnowsze zestawy z serii LEGO® Education SPIKE, pozwalające dzieciom tworzyć modele z silnikami, światełkami i czujnikami ruchu. To nie tylko nauka, to przede wszystkim zabawa i rozwijanie kreatywności. Nie zapominamy też o ważności ruchu dla zdrowego rozwoju, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zajęcia ruchowe oraz sportowe. A dla tych, którzy kochają tworzyć własnymi rękami, mamy kreatywne zajęcia typu DIY, które rozbudzają wyobraźnię i uczą praktycznych umiejętności. Nasza przewaga konkurencyjna to ponad 11 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasz zespół to grupa prawdziwych pasjonatów edukacji, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, by nasze zajęcia były nie tylko pouczające, ale i niezapomniane. W Let's Play sp. z o.o. dbamy o indywidualne podejście do każdego uczestnika. Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje własne potrzeby oraz zainteresowania, które staramy się rozwijać i pielęgnować. Nasze zajęcia są bezpieczne, a zarazem pełne wyzwań, które pomagają młodym ludziom w odkrywaniu i rozwijaniu ich pasji. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi informacjami o naszej firmie, to zapewniamy, że jesteśmy stabilną i dynamicznie rozwijającą się organizacją, która ma wiele do zaoferowania. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak wspaniałe może być połączenie nauki z zabawą. Let's Play sp. z o.o. – tu zaczyna się przygoda z wiedzą!

Let's Play sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Let's Play sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Let's Play sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Let's Play sp. z o.o.

Siedziba główna

Let's Play sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zabrze
  2. Jelenia Góra
  3. Poniatowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Let's Play sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lektor nauczyciel języka angielskiego BIELANY (MŁOCINY)

    • 85-110 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Szukasz stabilnej i pewnej pracy na dłużej? Dołącz do naszego zespołu Early Stage Bielany-Młociny.

      Szukamy lektora do grup w doskonale ułożonych blokach zajęciowych od poniedziałku do czwartku, w godzinach popołudniowych (od około 13 do około 17). Grupy dzieci i młodzieży od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej.

      Aktualnie prowadzimy rekrutację do pracy od zaraz.

      Nasza lokalizacja: Bielany-Młociny - własny lokal przy ul. Trylogii 30, tuż przy kampusie UKSW.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach dzieci i młodzieży, zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage.

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

      • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną)

      Oferujemy

      • dobre stawki: 85-110 zł/60 min; 128-165 zł/90 min. i różne formy współpracy (umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza);

      • komfortowe miejsce pracy, własne lokale bogato wyposażony w pomoce dydaktyczne i dobrą kawę ;)

      • możliwości rozwoju, bezpłatne szkolenia o różnorodnej tematyce prowadzone przez cały rok szkolny (wybierasz interesujące Cię tematy i zapisujesz się na termin, który Ci pasuje!)

      • pracę w zespole młodych ludzi pełnych pasji i entuzjazmu; wyjścia integracyjne, serdeczną i wspierającą atmosferę w pracy :)

      • jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);

      • unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

      • kompleksowe wdrożenie oraz stałą opiekę metodyczną;

      • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

      • możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;

Pracodawcy w Warszawie