Czy to Twoja firma?

Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich praca

Poznań

Od blisko dwóch dekad Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich z Poznania jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w świecie ubezpieczeń. Od momentu założenia w 2003 roku, nasza firma nieustannie rozwija swoje kompetencje, aby dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych, które są precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a także w prowadzeniu negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby zapewnić najlepsze możliwe warunki.

Nasze usługi są zawsze świadczone z myślą o dobru klienta, co znajduje odzwierciedlenie w naszym wsparciu doradczym. W każdej interakcji z klientem stawiamy na empatię i zrozumienie, co pozwala nam budować długotrwałe i owocne relacje. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z głębokiego zrozumienia branży i potrzeb klientów, co jest efektem wieloletniej praktyki i ciągłego doskonalenia naszych umiejętności.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, którzy cenią sobie naszą wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie w poszukiwanie najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasza firma jest zawsze gotowa sprostać wyzwaniom, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się rynek ubezpieczeń, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas największym potwierdzeniem jakości świadczonych usług.

W Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich, każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a nasze usługi są stale dostosowywane do jego unikalnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem znajdziemy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla Ciebie i Twojego biznesu.

Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Czempin
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Cieślikowski Paweł Jan Zakład Usług Brokerskich - oferty archiwalne

  • Asystentka / Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kancelaria brokerska funkcjonująca na rynku ponad 20 lat. Stawiamy na stabilną współpracę z naszymi klientami, świadcząc kompleksową obsługę brokerską. Działamy w imieniu i na rzecz naszych klientów, przygotowując indywidulane programy ubezpieczeniowe.

      Zakres obowiązków

      • Stanowisko: Asystent brokera ubezpieczeniowego – młodszy specjalista ds. ubezpieczeń
      • Bieżąca współpraca z brokerem ubezpieczeniowym
      • Udział w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych, negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, tworzeniu rekomendacji
      • Wsparcie doradcze dla Klientów
      • Udział w pozyskiwaniu nowych klientów
      • Uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie własnych umiejętności w zakresie ubezpieczeń

      Wymagania

      • Umiejętność budowania odpowiednich relacji z klientami i zakładami ubezpieczeń
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność szybkiego uczenia
      • Wykształcenie wyższe
      • Znajomość na poziomie średniozaawansowanym narzędzi pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel)
      • Znajomość rynku ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń technicznych
      • Umiejętność analizy i interpretacji danych, tworzenia raportów i przedstawiania wniosków
      • Sumienność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie, w oparciu o umowę o pracę
      • Elastyczne podejście do godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
      • Prywatna opieka medyczna
      • Pozytywną atmosferę pracy
      • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
      • Tworzenie indywidualnych rozwiązań ubezpieczeniowych

      Benefity:

      • prywatna opieka medyczna
      • elastyczny czas pracy

Pracodawcy w Poznaniu