Areahouse Biuro Nieruchomości

Czy to Twoja firma?

Areahouse Biuro Nieruchomości praca

Warszawa

Jesteśmy zespołem ekspertów znających doskonale lokalny rynek nieruchomości. Każdy z nas ma za sobą inne doświadczenia i swoją historię, jednak pasja do nieruchomości połączyła nasze drogi.
Początki naszej działalności w branży nieruchomości sięgają 2008 roku. Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksową obsługą sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali usługowych i powierzchni inwestycyjnych w Warszawie oraz Krakowie. Specjalizujemy się również w zamianach nieruchomości.
Od początku naszej działalności mamy jasne zasady, na których opieramy współpracę z Klientami. Dzięki biurom ulokowanym na osiedlach udaje nam się lepiej poznać potrzeby mieszkańców. Każda nieruchomość jest dla nas nowym wyzwaniem, które traktujemy priorytetowo.

Areahouse Biuro Nieruchomości najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Areahouse Biuro Nieruchomości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Areahouse Biuro Nieruchomości

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Areahouse Biuro Nieruchomości

Oddział w Warszawie Praga

Oddział w Warszawie Mokotów

Oddział w Warszawie Ursynów

Oddział w Krakowie Wola Duchacka

Oddział w Krakowie Oś. Oświecenia

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Terespol
  4. Łódź
  5. Opole Lubelskie
  6. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Areahouse Biuro Nieruchomości - oferty archiwalne

  • Pracownik biura nieruchomości (wynagrodzenie od 2000 do 25 000 zł/miesięcznie brutto)

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Lokalizacja: Mokotów, Ursynów, Praga Południe, Wola

      Zakres obowiązków

      • bezpośrednim kontakcie z klientem,
      • pozyskiwaniu i sprzedaży nieruchomości,
      • prezentacji nieruchomości,
      • prowadzeniu negocjacji,
      • współpracy z kancelariami notarialnymi.

      Wymagania

      • dynamicznego działania,
      • otwartości na ludzi,
      • energii w działaniu,
      • pozytywnego nastawienia,
      • jeżeli jesteś studentem studiów zaocznych, to masz także możliwość pracy w naszej firmie.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa i premie od sprzedaży- wynagrodzenie od 2000 do 25 000 zł/miesięcznie brutto)
      • szkolenia się w branży nieruchomości,
      • przeprowadzenie przez ścieżkę rozwoju w branży dzięki czemu nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w zawodzie,
      • możliwość otwarcia swojego biura,
      • wyjazdy integracyjne.

Pracodawcy w Warszawie