Czy to Twoja firma?

Telros Dariusz Lach praca

Warszawa

Od momentu naszego założenia w 2000 roku, Telros Dariusz Lach z dumą służy mieszkańcom Warszawy i okolic, dostarczając niezawodne usługi w dziedzinie naprawy i konserwacji sprzętu (tele)komunikacyjnego. Nasza pasja do technologii i innowacji pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji urządzeń elektronicznych i optycznych, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Zajmujemy się również instalacją maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, a także wykonujemy instalacje elektryczne i pozostałe instalacje budowlane. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego oferujemy projektowanie, wykonawstwo i konserwację Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń, w tym instalacje Telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy sprzedaż detaliczną szerokiej gamy produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo komputery, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie, sprzęt telekomunikacyjny, audiowizualny, a także meble i inne artykuły użytku domowego. Wszystko to dostępne jest zarówno w naszych wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych, jak i poprzez sprzedaż internetową.

Jesteśmy firmą, która stawia na bezpośredni kontakt z klientem i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania. W naszej pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają nam budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi klientami.

Mimo że nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy wieloma certyfikatami, nasza stabilność finansowa i zaufanie, jakim darzą nas klienci, są dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości. Wierzymy, że prawdziwa wartość firmy mierzy się zaufaniem i zadowoleniem klientów, a nasze długotrwałe doświadczenie w branży jest tego najlepszym dowodem.

Zapraszamy do współpracy z Telros Dariusz Lach – razem możemy stworzyć bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Telros Dariusz Lach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Telros Dariusz Lach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Telros Dariusz Lach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Telros Dariusz Lach

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Telros Dariusz Lach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Telros Dariusz Lach - oferty archiwalne

  • Instalator/konserwator systemów teletechnicznych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Telros zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i konserwacją Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Naszą specjalizacją są instalacje: telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, systemów domofonowych, telewizji naziemnej oraz automatyki bramowej.

      Zakres obowiązków

      Prace montażowe i konserwacyjne przy instalacjach systemów teletechnicznych: domofonowych, SSWiN, CCTV, KD, automatyki bramowej.

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B

      • doświadczenie w branży

      • zdolności techniczne

      • komunikatywność

      • umiejętność pracy w zespole

      • sumienność, rzetelność

      • dobra organizacja pracy

      • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • możliwość zdobywania wiedzy i kwalifikacji

      • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

Pracodawcy w Warszawie