Flexin sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Flexin sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

W sercu południowej Polski, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się Flexin sp. z o.o. – nasza firma, która z dumą wyznacza standardy w branży gumowej i elastomerowej. Zrodziliśmy się z pasji i wieloletnich doświadczeń, aby oferować naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania technologiczne.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – dostarczamy najlepsze i optymalne rozwiązania, które przyczyniają się do redukcji kosztów i wzrostu wydajności naszych partnerów. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy z zaangażowaniem odpowiadają na potrzeby i zapytania naszych klientów, zapewniając fachową obsługę na każdym etapie współpracy.

W Flexin sp. z o.o. cenimy sobie jakość i niezawodność, co potwierdza wdrożony przez nas system zarządzania jakością ISO 9001. Nasze produkty, od uszczelnień technicznych po wyroby formowe, są synonimem trwałości i precyzji. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby nasze detale elastomerowe sprostały nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom przemysłowym.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do kompleksowej kontroli procesów wytwórczych i produkcyjnych, co w połączeniu z elastycznością organizacyjną i logistyczną, stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze. Nasza orientacja na obniżanie kosztów i atrakcyjny poziom cen sprawia, że jesteśmy cenionym partnerem zarówno w kraju, jak i w całej Europie.

W Flexin sp. z o.o. rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejszy kapitał. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując terminowość, atrakcyjne ceny i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi i doradztwo w zakresie zastosowań elastomerów są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań projektów produkcyjnych, montażowych czy logistycznych – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia naszej pasji i przekonania się, jak nasze rozwiązania mogą wspierać rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Flexin sp. z o.o. to więcej niż produkty – to partnerstwo w dążeniu do doskonałości.

Flexin sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Flexin sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Flexin sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Flexin sp. z o.o.

Siedziba główna w Bielsku-Białej

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Kęty
  7. Żywiec
  8. Czechowice-Dziedzice
  9. Częstochowa
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Flexin sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Maszyn

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Operator maszyn wytwórczych

      Zakres obowiązków

        • Obsługa i nadzór nad uruchamianiem maszyn produkcyjnych.
        • Zapewnienie sprawnego i bezpiecznego działania maszyn podczas pracy.
        • Monitorowanie procesu produkcyjnego i dokonywanie ewentualnych korekt.
        • Utrzymywanie odpowiedniej jakości i standardów produkcji.
        • Wykonywanie rutynowych prac konserwacyjnych i czyszczenie maszyn.
        • Przestrzeganie wszystkich procedur i norm bezpieczeństwa.
        • Raportowanie wszelkich usterek i nieprawidłowości w pracy maszyn.
        • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego.
        • Przygotowanie maszyn do produkcji i załadunek surowców.
        • Dokładne rejestracja i dokumentacja parametrów produkcyjnych.
        • Wykonywanie zleconych prac dodatkowych związanych z produkcją.
        • Doskonalenie własnych umiejętności i wiedzy na temat obsługiwanych maszyn.

        Wymagania

          • Doświadczenia w obsłudze maszyn w przemyśle produkcyjnym

          • Znajomości zasad funkcjonowania maszyn wytwórczych oraz umiejętność ich obsługi i regulacji

          • Umiejętności szybkiego rozpoznawania i rozwiązywania ewentualnych problemów technicznych

          • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

          • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontaktach z innymi pracownikami

          • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

          • Sumienność i dbałość o jakość wykonywanych czynności

          • Znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

          • Odpowiedzialność za powierzone mienie i dbałość o jego właściwe użytkowanie

          • Motywacja do rozwoju i chęć podnoszenia kompetencji w obszarze obsługi maszyn wytwórczych.

        Oferujemy

          • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów

          • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

          • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
          • pracę w małym i zgranym zespole

    Pracodawcy w Bielsku-Białej