FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK

Czy to Twoja firma?

FIRMA PROJEKTOWA LINEART ANNA CACAK praca

Bielsko-Biała

BIURO PROJEKTOWE LINEART ARCHITEKTURA I DEKORATORSTWO WNĘTRZ

Działamy na rynku od 30 lat zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju wnętrz począwszy od mieszkań i domów prywatnych poprzez biura, pomieszczenia usługowe i handlowe.

FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Projektant

    BFK Kuchnie
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

    Multiko Architektura Okien
    Dodana

    Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j.
    • Czechowice-Dziedzice
    Dodana
  • Projektant Odzieży Dzianej / Fashion Designer

    "LOMAN" Sp. z o.o.
    Wygasa

Mapa FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Koziegłowy
  4. Nowy Sącz
  5. Zabrze

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FIRMA PROJEKTOWA "LINEART" ANNA CACAK - oferty archiwalne

  • Projektant / Architekt Wnętrz

    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • Biuro Projektowe z Bielska-Białej działające w branży architektury zatrudni Architekta Wnętrz z doświadczeniem w projektowaniu.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj bądź kontakt telefoniczny pod wskazanymi numeremi telefonu:

      602-677-402 lub 602-677-388

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie w zakresie architektury wnętrz wynikające z profilu firmy.

      Wymagania

      • Konieczna znajomość programów CAD-owskich.
      • Umiejętność tworzenia rysunków technicznych oraz wizualizacji.

      Oferujemy

      • Stałą pracę w miłej atmosferze

Pracodawcy w Bielsku-Białej