Centrum Podróży S.C.

Czy to Twoja firma?

Centrum Podróży S.C. praca

Bielsko-Biała

Centrum Podróży w Bielsku-Białej jest częścią największej sieci salonów sprzedaży marki Wakacje.pl istniejącej na rynku usług turystycznych od 1999 roku. W naszym salonie znajdą Państwo aktualną ofertę największych i zaufanych touroperatorów. Oferujemy imprezy turystyczne, rejsy, zwiedzanie + wypoczynek, city break oraz wycieczki objazdowe.

Centrum Podróży S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Centrum Podróży S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Podróży S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz/Kucharka kuchni zimnej

    SMART-HR
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz, Szef kuchni

    SKY ROAD
    • Szczyrk
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz / Kucharka

    GastroAgency s.r.o.
    • 1 900-2 500 € / mies.
    • Austria
    Dodana

Mapa Centrum Podróży S.C.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Centrum Podróży S.C. - oferty archiwalne

  • Kierownik/ Specjalista ds turystyki

    • Bielsko-Biała
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa klienta indywidualnego (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa)
      • pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o relacje ze stałymi klientami biura
      • aktywna i przekonująca forma sprzedaży ofert turystycznych
      • aktywna współpraca z działem marketingu

      Wymagania

      • doświadczenia w branży turystycznej, najlepiej na podobnym stanowisku
      • bardzo dobrej znajomości oferty turystycznej i kierunków wakacyjnych- sprawnej obsługi programów biurowych (Word, Excel, Mail, etc)
      • biegłej znajomości systeu rezerwacyjnego Merlin X- aktywnej i przekonującej formy sprzedaży ofert turystycznych,
      • pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę
      • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • mile widziane doświadczenie w podróżach zagranicznych,
      • study tour

      Oferujemy

      • umowę o pracę, docelowo chętnie na dłuższy okres
      • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
      • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych,-
      • wyjazdy zagraniczne,
      • study tour,
      • szkolenia produktowe

Pracodawcy w Bielsku-Białej