Steam Workforce sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Steam Workforce sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Steam (dawniej AAS) świadczy usługi w zakresie pozyskiwania pracowników. Specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu, obejmując poszukiwanie, przyciąganie, selekcję, ostateczny wybór oraz angażowanie kandydatów. Firma szczyci się blisko 20-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu zespołów na terminy krótkie, długie oraz na stałe.

Aby skuteczniej wspierać przedsiębiorstwa, Steam inwestuje we wsparcie pracowników – zarówno doświadczonych, jak i startujących. Przygotowanie do zawodu oraz szkolenia pozwalają na szybki i elastyczny dobór ekip o stale rosnących kompetencjach.

Marka Steam należy do grupy kapitałowej Exact Systems Group. Spółka kładzie szczególny nacisk na cechy jakościowe kandydatów: szybkość, staranność, skuteczność. Strategia ta odzwierciedlona jest w nazwie marki, symbolizującej pracę pełną parą przez pracowników klasy S.

www.steam.jobs

Steam Workforce sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Steam Workforce sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Steam Workforce sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Karta MultiSport

Data aktualizacji: 25.09.2024

Mapa Steam Workforce sp. z o.o.

Siedziba główna

Steam Workforce sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Radom

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Steam Workforce sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator/ka wsparcia produkcji (bez doświadczenia)

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W Bielsku na teren zakładu produkcyjnego z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą od zaraz.

      Zakres obowiązków

      • szlifowanie, polerowanie i czyszczenie elementów
      • obsługa maszyn produkcyjnych- doświadczenie nie jest wymagane

      Wymagania

      • gotowość do pracy zmianowej
      • nastawienie na długofalową współpracę
      • sumienność, zaangażowanie

      Oferujemy

      • stabilną współpracę bez doświadczenia
      • możliwość szybkiego zarobku
      • stawkę godzinową
      • dodatki: +20% noc, +50% sobota +100% niedziela
      • 3 zmiany
      • umowę zlecenie (płatne chorobowe- składki ZUS)
      • wsparcie od pierwszych dni współpracy
      • kartę Multisport
      • grupowe ubezpieczenie, PPK
      • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej