Czy to Twoja firma?

AREA INVEST JÓZEFIAK sp. j. praca

Szczecin

Oferty pracy AREA INVEST JÓZEFIAK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AREA INVEST JÓZEFIAK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AREA INVEST JÓZEFIAK SPÓŁKA JAWNA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 3 miesiącach

Profil firmy:
AREA INVEST JÓZEFIAK SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Świnoujście
  3. Warszawa
  4. Wejherowo
  5. Bydgoszcz
  6. Komorniki
  7. Poznań
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca AREA INVEST JÓZEFIAK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Doradca ds. nieruchomości

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Zatrudnię osoby w charakterze Doradcy do spraw Nieruchomości. Praca polegać będzie na sprzedaży apartamentów w Świnoujściu bezpośrednio u inwestora.

      Wymagania

      Poszukiwane osoby powinny mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz być dyspozycyjne (w sezonie praca również w weekendy w biurze sprzedaży mieszczącym się w Świnoujściu bezpośrednio przy budowie).

      Oferujemy

      Zapewniamy umowę o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia wraz z premiami z tyt. sprzedaży.

Pracodawcy w Szczecinie