Concept Communication Systems

Czy to Twoja firma?

Concept Communication Systems praca

Bielsko-Biała

Firma Concept Communication Systems od ponad 16 lat współpracuje z niemiecką Firma 3creative Kommunikationssysteme GmbH i specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do sterowania systemami telekomunikacyjnymi (w tym VOIP) oraz zarządzania akcjami mającymi główne zastosowanie w organizacjach ratunkowych, Straży Pożarnej i Policji.

Concept Communication Systems najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Concept Communication Systems

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Concept Communication Systems

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Concept Communication Systems

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Andrychów
  4. Bytom
  5. Warszawa
  6. Wrocław
  7. Czechowice-Dziedzice
  8. Bielawa
  9. Brzeziny
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Concept Communication Systems - oferty archiwalne

  • Programista C# / VB.NET

    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Zadania:

      • MS SQLServer (T-SQL),
      • Visual Basic NET, C#
      • Visual Studio Professional (Winforms, WPF)

      Oczekiwane cechy charakteru:

      • umiejętność pracy w grupie,
      • dokładność, odpowiedzialność, terminowość oraz samodzielność w działaniu,
      • umiejętność analitycznego myślenia,
      • dociekliwość oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów,
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
      • motywacja i zaangażowanie,
      • umiejętność pozytywnej komunikacji,
      • wykazywanie inicjatywy,
      • otwartość na nową wiedzę i doświadczenie

      Wymagania

      • doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w środowisku .NET (Winforms, WPF)
      • znajomość C#, VB.NET, SQL Server
      • opcjonalnie mile widziana znajomość innych technologii

      Oferujemy

      • pracę na pełny etat w ciągle rozwijającej się firmie
      • pracę w młodym, niedużym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
      • miłą atmosferę pracy
      • interesujące projekty
      • stabilność współpracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej