Lizard Media

Czy to Twoja firma?

Lizard Media praca

Bielsko-Biała
Witaj w świecie Lizard Media, gdzie innowacja i technologia spotykają się, by tworzyć niezapomniane doświadczenia eCommerce. Od naszych skromnych początków w 2009 roku w Bielsku-Białej, rozwijaliśmy się z pasją i determinacją, by stać się jednym z liderów w branży tworzenia oprogramowania, specjalizując się w kompleksowych wdrożeniach eCommerce.

Nasza podróż rozpoczęła się z małym, ale wyjątkowo zdolnym zespołem, który rozrósł się do grupy od 11 do 50 profesjonalistów. Każdego dnia, z niezachwianym zaangażowaniem, dążymy do perfekcji, projektując, wdrażając i optymalizując rozwiązania dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie. Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas klienci, a liczba certyfikowanych specjalistów Magento2 w naszych szeregach świadczy o naszej niekwestionowanej ekspertyzie.

W Lizard Media, jakość i innowacja to nie tylko puste słowa. Pracujemy w oparciu o wewnętrzny Developer’s guide, który zapewnia, że nasze rozwiązania są zawsze na najwyższym poziomie. Nasze standardy kodowania, w tym code review, normy PSR, SOLID i inne, to gwarancja, że każdy projekt jest realizowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Nasze usługi są szerokie i zróżnicowane. Od audytów i optymalizacji Magento2, przez strategie UX, po wdrożenia systemu PIM zintegrowanego z kanałem eCommerce – jesteśmy tu, by wspierać Twój biznes na każdym etapie jego rozwoju. Ponadto, dzielimy się naszą wiedzą, oferując szkolenia Magento2, które umożliwiają innym osiągnięcie poziomu doskonałości, do którego sami dążymy.

Co nas wyróżnia? Nasz zespół. To kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów i certyfikowanych ekspertów, którzy są sercem Lizard Media. To oni codziennie wprowadzają nasze wartości w życie, choć nie wszystkie zostały tutaj wymienione, to każdy z nas wie, że są one fundamentem naszej firmy.

Zapraszamy Cię do współpracy z Lizard Media – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Poznajmy się bliżej i odkryjmy, jak możemy pomóc Twojej marce zaistnieć w świecie cyfrowym.
Lizard Media najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Lizard Media

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lizard Media

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lizard Media

Siedziba główna

Praca Lizard Media - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. administracji

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
      • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie spraw rachunkowo-kadrowych
      • prowadzenie dokumentacji umów z klientami i dostawcami usług
      • fakturowanie i dbanie o terminowość płatności od klientów
      • dbanie o zaopatrzenie biura (zakupy biurowe, spożywcze itp.)
      • prace administracyjno-biurowe
      • obsługa gości, firm zewnętrznych, kandydatów do pracy oraz klientów
      • współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi firmę
      • wsparcie organizacyjne w uczestnictwie firmy w wydarzeniach branżowych, konferencjach, seminariach, targach, konkursach etc.

      Wymagania

      • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
      • swobodna obsługa programów biurowych
      • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i nauki

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
      • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
      • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, multisport)
      • szkolenia podnoszące kwalifikacje
      • komfortowe warunki pracy
      • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Pracodawcy w Bielsku-Białej