Nieruchomości Paweł Drążkiewicz

Czy to Twoja firma?

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz praca

Bielsko-Biała

Od ponad dekady, Nieruchomości Paweł Drążkiewicz z Bielska-Białej stanowią synonim zaufania i profesjonalizmu w branży nieruchomości. Nasza historia zaczyna się w 2007 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest rozpoznawalnym nazwiskiem wśród mieszkańców Bielska-Białej i okolic.

Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, co dla naszych klientów oznacza spokój ducha i pewność, że ich mienie jest w dobrych rękach. Zarządzanie najmem to kolejna sfera, w której pokazujemy nasze kompetencje, dbając o to, aby zarówno właściciele, jak i najemcy byli zadowoleni z naszych usług. Wynajem mieszkań to odpowiedź na potrzeby rynku, gdzie każdy szuka miejsca dopasowanego do swoich oczekiwań. A wycena nieruchomości? To fundament sprawnego obrotu nieruchomościami, który wykonujemy z precyzją i rzetelnością.

Nasze działania koncentrują się na lokalnym rynku, gdzie każdy klient jest dla nas ważny, a jego potrzeby stają się naszym priorytetem. Znamy Bielsko-Białą jak własną kieszeń, co pozwala nam na skuteczne działanie i szybkie reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi. Nasza firma to nie tylko usługi, to przede wszystkim ludzie – zespół, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi, aby nasi klienci mogli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem swoich nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – Nieruchomości Paweł Drążkiewicz, Twój lokalny ekspert w świecie nieruchomości.

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości księgowość / ekonomia

Oferty pracy Nieruchomości Paweł Drążkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nieruchomości Paweł Drążkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Główna Księgowa

    Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Główna Księgowa/y

    "Społem" PSS w Bielsku-Białej
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Księgowy/a z j.francuskim (dział P2P)

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa Nieruchomości Paweł Drążkiewicz

Siedziba główna

Nieruchomości Paweł Drążkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Czechowice-Dziedzice
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Bydgoszcz
  7. Katowice
  8. Kielce

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Nieruchomości Paweł Drążkiewicz - oferty archiwalne

  • Asystent/ka zarządcy nieruchomości ds. księgowości

    • część etatu
    • Jeżeli szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, na ½ etatu a docelowo w przeciągu 6-12 miesięcy na pełen etat, to ta praca jest dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • księgowanie faktur i naliczeń
      • wysyłka zawiadomień o opłatach
      • księgowanie wyciągów bankowych
      • ustalanie sald z dostawcami i właścicielami
      • rozliczenie mediów we wspólnotach mieszkaniowych i lokalach do wynajęcia
      • przygotowywanie sprawozdań rocznych
      • weryfikacja dokumentów
      • wysyłka i odbiór korespondencji

      Wymagania

      • wiedza w zakresie podstaw księgowości
      • łatwość uczenia się nowych zagadnień
      • umiejętność pracy w zespole
      • dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy
      • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości lub księgowej

      Oferujemy

      • pracę na samodzielnym stanowisku
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę początkowo na 1/2 etatu ale docelowo na pełen etat
      • pracę w młodym dynamicznym zespole
      • możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracownik działu zarządzania nieruchomościami / administrator nieruchomości

    • pełny etat
    • Szukamy energicznej, dobrze zorganizowanej osoby, nastawionej na cele długoterminowe, o wysokiej kulturze osobistej, która będzie częścią naszego zespołu.

      • kontakt z właścicielami lokali i najemcami
      • sprawy administracyjne związane z funkcjonowaniem nieruchomości
      • obsługa biura zarządcy
      • nadzór nad wykonywanie usług zleconych wykonawcom
      • kontola obiektów pod względem estetyczyn, kontola wykonywanych prac na obiektach takichsprzatanie, koszenie, odśniezanie
      • obsługa nieruchomości przeznaczonych na wynajem
      • weryfikacja płatności
      • wprowadzanie faktur do systemu finansowo-księgowego

      Wymagania

      • dobra organzacja pracy
      • pozytywne nastawienie i łatwośc kontaktu z ludźmi
      • obsługa komputera word, excel
      • mile widzane doświadczenie w obsłudze prgramów księgowych lub CRM
      • nastawienie na działanie i rozwiązywanie problemów

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju i dostosowania części obowiązków do indywidualnych predyspozycji
      • możlwość dodatkowego zarobku w dziale pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Pracodawcy w Bielsku-Białej