Kolsatpol Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kolsatpol sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Kolsatpol powstała w 1997 roku w Bielsku-Białej, gdzie rozpoczęła swoja działalność produkcyjną i handlową. W 2007 roku firma została uhonorowana tytułem „GAZELI BIZNESU” dla prężnie działających przedsiębiorstw. Sprawne zarządzanie, wyczucie biznesu, lojalność wobec kontrahentów oraz dynamiczny przyrost obrotów to tylko kilka argumentów, dla których firma znalazła się w tak prestiżowym gronie.

Kolsatpol Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kolsatpol Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kolsatpol Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kolsatpol Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Kolsatpol Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główna Księgowa / Księgowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

      GŁÓWNA KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

      Zakres obowiązków

      • księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych,
      • rozliczenia miesięczne podatków,
      • rozliczanie kont bankowych,
      • prowadzenie pełnej księgowości.

      Wymagania

      • umiejętność samodzielnego księgowania,
      • znajomość z zakresu kadr,
      • znajomość sporządzenia bilansu rocznego,
      • znajomość naliczania podatków.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w firmie która dynamicznie się rozwija i nieustannie podwyższa standardy jakości,
      • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
      • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • bezpieczne i etyczne środowisko pracy,
      • przyjazną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej