TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Czy to Twoja firma?

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała praca

Bielsko-Biała

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Siedziba główna w Bielsku-Białej

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - oferty archiwalne

  • Główna księgowa/Główny księgowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym)
      • Przygotowanie dokumentacji finansowej wymaganej w toku procesu licencyjnego zgodnie z Podręcznikiem Licencyjnym PZPN na dany sezon rozgrywkowy.
      • Kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości i prawem
      • Organizacja systemu sporządzania, obiegu, kontroli dokumentów księgowych w sposób zapewniający dokumentowanie operacji gospodarczych
      • Sporządzanie sprawozdań finansowych
      • Sporządzanie deklaracji dla GUS zgodnie z wymogami tego organu.
      • Sporządzanie deklaracji VAT (wraz z wysyłką plików JPK do Urzędu Skarbowego).
      • Utrzymywanie stałego kontaktu z Urzędem Miejskim, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędami Skarbowymi, bankami oraz GUS w celu zapewnienia prawidłowej obsługi finansowo-księgowej
      • Przygotowanie danych niezbędnych do opracowania planów finansowych i budżetów oraz kontrola ich wykonania
      • Sporządzanie kwartalnej informacji o Spółce

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
      • 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
      • Obsługa programu ENOVA
      • Dobra znajomość pakietu MS Office
      • Skrupulatność, rzetelność, terminowość, zaangażowanie
      • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (sporządzanie dokumentacji zgodnie z wytycznymi UEFA)
      • Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
      • możliwość rozwoju
      • dobrą atmosferę
      • poznanie środowiska piłki nożnej od środka;
      • udział w szkoleniach branżowych
      • bilety na mecze z udziałem klubu

Pracodawcy w Bielsku-Białej