W.KRUK S.A.

Czy to Twoja firma?

W.KRUK S.A. praca

Kraków

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje,
inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W.KRUK S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy W.KRUK S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca W.KRUK S.A.

Mapa W.KRUK S.A.

Siedziba główna

W.KRUK S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca W.KRUK S.A. - oferty archiwalne

  • CRM Manager

    W.KRUK S.A.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:
      • Obsługa systemu Sales Manago (lub podobnego),
      • Wspomaganie projektów ogólnomarketingowych i e-commerce,
      • Zarządzanie bazą danych Klientów,
      • Regularne raportowanie działań marketingowych,
      • Analizowanie i reagowanie na działanie konkurencji,
      • Zarządzanie obszarem cyklu życia Klienta,
      • Planowanie, tworzenie i egzekucja działań w obrębie akwizycji i retencji Klientów,
      • Wspieranie rozwoju innych kanałów marketingowych,
      • Wspieranie oraz rozwój aplikacji mobilnej pod kątem działań i strategii Marketing Automation,
      • Realizowanie kampanii w kanałach MA – SMS, Push Mobile/Web, e-mail,
      • Tworzenie automatyzacji i personalizacji,
      • Optymalizacja strony WWW w celu zwiększenia akwizycji oraz konwersji,
      • Obsługa i zarządzanie programem lojalnościowym,
      • Zarządzanie wdrożeniem nowych narzędzi (w zależności od potrzeb) w oparciu o budżety i potrzeby biznesowe,
      • Planowanie i realizacja ścieżek automatycznych,
      • Rozwój programu lojalnościowego,
      • Cykliczne prowadzenie badań antychurnowych,
      • Koordynacja prowadzonych działań komunikacyjnych E-mail i SMS do zewnętrznych baz.
      Nasze wymagania:
      • Doskonałe umiejętności analizowania danych,
      • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w obsłudze SaleForce | Salesmanago | Sare | MailChimp | GetResponse,
      • Praktyczne doświadczenie w CSS, HTML, Javascript,
      • Znajomość systemu CRM oraz trendów marketingowych i e-marketingowych,
      • Znajomość KPI w automatyzacji,
      • Znajomość E-mail Marketingu i E-mail Deployment,
      • Nastawienie na realizację celów,
      • Pozytywna energia i duże pokłady kreatywnego myślenia,
      • Doskonałe umiejętności planowania.
      • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
      • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
      • Rozwój osobisty w zespole najstarszej polskiej marki jubilerskiej,
      • Bardzo dobre warunki pracy,
      • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
      • Dofinansowanie do karty MultiSport,
      • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
      • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

      Wymagania

      • Marketing
      • Marketing internetowy
      • E-commerce
      • E-commerce Optimization
      • E-commerce SEO
      • Social Media Marketing
      • Salesforce.com
      • CRM
      • Raporty KPI
      • Kampanie marketingowe
      • KPI
      • E-mail marketing
      • e-marketing
      • E-marketing Strategy
      • e-commerce Managament
      • SALESmanago
      • prowadzenie kampanii marketingowych
      • tworzenie kampanii marketingowych i social media
      • planowanie kampanii marketingowych
      • CRM Salesforce
      • E-Commerce SEM
      • Obsługa CRM
      • analiza KPI
      • marketing internetowy i e-commerce
      • Projektowanie kampanii marketingowych
      • getResponse API
      • MailChimp
      • Salesforce
      • SARE
      • Salesmenago
      • Get Response
      • KPI reporting and analysis
      • Znajomość branży marketigowej / e-marktingowej
      • Emai Marketing

Pracodawcy w Krakowie