SIG Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SIG sp. z o.o. praca

Kraków

SIG Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

SIG Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SIG Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIG Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SIG Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca SIG Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Przedstawiciel Handlowy

      Miejsce pracy: Inowrocław

      Zakres obowiązków

      • Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych
      • Pozyskiwanie nowych klientów
      • Kontakt telefoniczny z klientami, przygotowanie ofert
      • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
      • Realizowanie planów sprzedaży

      Wymagania

      • Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych
      • Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem materiałów budowlanych
      • Komunikatywność i samodzielność

      Oferujemy

      • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
      • Program szkoleń
      • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
      • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: telefon, laptop

Pracodawcy w Krakowie