Codognotto Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Codognotto Polska sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Codognotto Polska to transport drogowy oraz zintegrowana logistyka. Pełnimy rolę ogniwa łączącego własnych klientów z rynkami zbytu, zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Codziennie pozostajemy we wzajemnym kontakcie ze swymi klientami, upraszczając sprawy skomplikowane i rozwiązując sytuacje nieprzewidywalne.

Codognotto Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy Codognotto Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Codognotto Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Codognotto Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Codognotto Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Ustroń
  4. Częstochowa
  5. Pszczyna
  6. Katowice
  7. Pruszków
  8. Bytom

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Codognotto Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • GRUPA CODOGNOTTO to międzynarodowa firma działająca w obszarze transportu, logistyki i spedycji. Firma zatrudnia ponad 900 pracowników w ok.40 oddziałach w 21 krajach na całym świecie. Z flotą 1400 własnych naczep oraz współpracując ze sprawdzonymi podwykonawcami jest w stanie prowadzić transport drogowy w całej Europie. Grupa Codognotto jest obecna i działa w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Serbii, Słowacji, Polsce, Białorusi, Indii, Singapurze, Australii oraz Dubaju.

      Zakres obowiązków

      • Sprawdzenie pod względem formalnym i rachunkowym faktur zakupu usług

      • Księgowanie faktur zakupu

      • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

      • Przygotowanie podstawowych raportów na zlecenie

      • Obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca, kwartału

      • Sprawdzanie rejestru VAT, uzgadnianie kont

      Wymagania

      • Doświadczenie w dziale księgowości lub w obszarze finansowym/audytowym,

      • Znajomość j. angielskiego/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

      • Dobra znajomość MS Office

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • możliwość rozwoju osobistego
      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Bielsku-Białej