Czy to Twoja firma?

AUTO NORM SERWIS praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy AUTO NORM SERWIS – Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji, który z pasją dba o każdy szczegół Twojego pojazdu. Nasza siedziba znajduje się w sercu Bielska-Białej, gdzie z zaangażowaniem i fachowością odpowiadamy na potrzeby naszych klientów w zakresie handlu częściami samochodowymi oraz profesjonalnych usług serwisowych.

Od momentu powstania naszej firmy, dzięki właścicielowi Januszowi Sokołowskiemu, skupiamy się na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Nasz zespół specjalistów w dziedzinie elektryki i elektroniki samochodowej, przeglądów i kontroli, wymiany szyb czy serwisu klimatyzacji, każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby Twoje auto było w pełni sprawne i bezpieczne.

Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego nasze usługi wykonywane są zawsze z największą precyzją. Klienci cenią nas za profesjonalizm i jakość, co odzwierciedla nasza wysoka ocena na Google – 4.7. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku i jesteśmy dumni, że możemy być Twoim wyborem.

W AUTO NORM SERWIS oferujemy nie tylko standardowe usługi, ale również pomoc drogową oraz blacharstwo, bo wiemy, że niespodziewane sytuacje na drodze mogą zdarzyć się każdemu. Nasz zespół jest zawsze gotowy, by przyjść z pomocą i zapewnić Ci spokój ducha, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie doświadczysz nie tylko profesjonalnej obsługi, ale również ludzkiego podejścia i zrozumienia dla Twoich potrzeb. AUTO NORM SERWIS to nie tylko usługi – to nasza pasja do motoryzacji, którą chętnie dzielimy się z Tobą. Do zobaczenia!

AUTO NORM SERWIS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy AUTO NORM SERWIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO NORM SERWIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO NORM SERWIS

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
AUTO NORM SERWIS
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca AUTO NORM SERWIS - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • 6 000-8 000 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Naprawy mechaniczne
      • Diagnostyka pojazdów
      • Przeglądy okresowe
      • Jazdy testowe i kontrola jakości
      • Dbanie o stanowisko pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zawodowe mechaniczne
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata
      • Zdolności manualne
      • Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego oraz zdiagnozowania usterki
      • Prawo jazdy kat. B
      • Umiejętność organizacji pracy
      • Staranność
      • Odpowiedzialność
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
      • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
      • Możliwość przyuczenia osób bez wymaganego doświadczenia
      • Przyjazny i partnerski stosunek do załogi
  • Zatrudnię mechanika

      • Wykonywanie napraw mechanicznych
      • Wykonywanie zleconych napraw i kontrola ich jakości

      Wymagania

      • Umiejętność organizowania własnej pracy
      • Dokładność

      Oferujemy

      • Pracę w małym, zgranym zespole

Pracodawcy w Bielsku-Białej