Czy to Twoja firma?

Piekarstwo Renata Manda praca

Bielsko-Biała

Od ponad dwóch dekad Piekarstwo Renata Manda z Pisarzowic kultywuje tradycję wypieku chleba oraz tworzenia świeżych wyrobów ciastkarskich, które zachwycają smakiem i jakością. Nasza przygoda z piekarstwem rozpoczęła się 27 października 1995 roku, i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję, aby dostarczać naszym klientom produkty, które są synonimem domowego ciepła i rodzinnych tradycji.

Specjalizujemy się w produkcji pieczywa oraz wypiekach, które każdego dnia powstają z najlepszych składników, według sprawdzonych receptur. Nasze półki uginają się pod ciężarem chrupiących chlebów, pachnących bułek i słodkich przysmaków, które przygotowujemy z myślą o najwyższych standardach smaku i świeżości.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią lokalnej społeczności w Pisarzowicach, a nasze produkty znajdują uznanie nie tylko wśród mieszkańców regionu, ale także wśród gości odwiedzających nasze wyspecjalizowane sklepy. Rozumiemy, że nie tylko jakość, ale i dostępność naszych wyrobów jest kluczowa, dlatego oferujemy sprzedaż detaliczną zarówno w naszych sklepach, jak i poza siecią sklepową, na straganach i targowiskach.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, wiemy jedno – nasze pieczywo i wypieki to efekt rzetelnej pracy, doświadczenia i miłości do rzemiosła, które przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Każdy klient, który odwiedza naszą piekarnię, jest traktowany jak członek rodziny, a jego zadowolenie jest dla nas największą nagrodą.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są wypiekane z sercem w Piekarstwie Renata Manda. Nasza historia to nie tylko lata działalności, ale przede wszystkim tysiące zadowolonych klientów, którzy codziennie wybierają nasze produkty, aby umilić sobie dzień. Dołącz do nich i Ty!

Piekarstwo Renata Manda najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarstwo Renata Manda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarstwo Renata Manda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz/Kucharka kuchni zimnej

    SMART-HR
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz, Szef kuchni

    SKY ROAD
    • Szczyrk
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz / Kucharka

    GastroAgency s.r.o.
    • 1 900-2 500 € / mies.
    • Austria
    Dodana

Mapa Piekarstwo Renata Manda

Siedziba główna

Praca Piekarstwo Renata Manda - oferty archiwalne

  • Piekarz

    Piekarstwo Renata Manda
    • 3 600-3 800 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukiwany pracownik z doświadczeniem.

      Piekarnia mala rodzinna z dużym doświadczeniem oraz stałymi klientami. Praca w małym kilkuosobowym zespole.

      Zakres obowiązków

      • Standardowe obowiązki piekarza.
      • Wszystkie informacje udzieli wlascicielka piekarni.

      Wymagania

      • Solidność
      • Punktualność
      • Brak nałogów
      • Przygotowanie do pracy
      • Dobre nastawienie

      Oferujemy

      • Legalne zatrudnienie oparte o umowę o prace
      • Brak akordu jak w przemyśle
      • Wyplaty na czas oczywiście

Pracodawcy w Bielsku-Białej