Czy to Twoja firma?

FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI praca

Lublin
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Lublin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI

Mapa FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Krasnystaw

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI - oferty archiwalne

  • Dietetyk

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie warsztatów dietetycznych na terenie woj. lubelskiego.
      Auto służbowe do dyspozycji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: DIETETYKA LUB TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA
      • Uprawnienia: umiejętność pracy z grupą, zaangażowanie , prawo jazdy B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dietetycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Lublinie