Amarion Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Amarion sp. z o.o. Sp. k. praca

Bielsko-Biała

Amarion - producent frontów lakierowanych i elementów dla branży meblarskiej zatrudni lakiernika.

Amarion Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lakiernik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Amarion Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amarion Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Amarion Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Praca Amarion Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Lakiernik meblowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • przygotowanie elementów do malowania

      • lakierowanie elementów
      • kontrola jakości elementów malowanych

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe (preferowane o profilu lakierniczym)

      • praktyczna znajomość podstawowych procesów lakierniczych

      • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblowej będzie dodatkowym atutem

      • dobra organizacja własnej pracy
      • umiejętność pracy i funkcjonowania w zespole

      • kontrola jakości zrealizowanych prac

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Bielsku-Białej