Farbiarnia Space Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Farbiarnia Space sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Farbiarnia Space jest największą przestrzenią coworkingową i cocreatingową w Bielsku-Białej, a przede wszystkim dostawcą elastycznej przestrzeni biurowej klasy premium.

Farbiarnia to przyszłościowa kultura pracy oraz ergonomicznie zaprojektowane wnętrza. Różne branże, ludzie i biznesy. Farbiarnia łączy ludzi i dba o dalszy rozwój.

Farbiarnia Space Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Farbiarnia Space Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Farbiarnia Space Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Farbiarnia Space Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Łowicz
  4. Grudziądz
  5. Katowice
  6. Wrocław
  7. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Farbiarnia Space Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Office Assistant

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z otwarciem, największej przestrzeni co-workingowej i co-creatingowej w Bielsku-Białej Farbiarnia Space, poszukujemy osoby na stanowisko Office / Community Assistant.

      Głównym zadaniem wybranej osoby będzie obsługa członków społeczności Farbiarnia Space, przy ul. Piłsudskiego 3.

      CV z załączoną, poniższą zgodą, proszę przesyłać na adres: recruitment@farbiarniaspace.com lub za pomocą przycisku Aplikuj.

      Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa członków społeczności Farbiarnia Space

      • wprowadzenie danych firmowych do systemu nowych osób

      • witanie i oprowadzanie po przestrzeni Farbiarnia Space, prezentowanie oferty,

      • utrzymywanie dobrych relacji z klientami, podwykonawcami i dostawcami,

      • monitorowanie stanu artykułów biurowych oraz wyposażenia przestrzeni,

      • prace recepcyjne tj. przyjmowanie poczty, koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych itp.

      Wymagania

      • umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej są koniecznością,

      • umiejętności organizacyjne i wielozadaniowe,

      • wysoki poziom uczciwości, niezawodności, odpowiedzialności, etyki pracy i empatii,

      • język angielski na poziomie dobrym,

      • pasja do społeczności przedsiębiorczych,

      • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy na recepcji

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę, możliwość realizacji własnych projektów, brak sztywnego dress codu

      • umowę na czas próbny 3 miesięcy, następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2500 zł netto
      • innowacyjne warunki pracy, zdobywanie doświadczenia w nowocześnie wyposażonej przestrzeni,

      • członkostwo w najlepszym coworku w Bielsku-Białej i całym województwie

Pracodawcy w Bielsku-Białej