Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne istnieje od 20 lat w branży motoryzacyjnej na polskim rynku. W pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nowych i używanych pojazdów specjalnych oraz samochodów ciężarowych.

Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Bytom
  4. Gdynia
  5. Gliwice
  6. Kielce
  7. Kraków
  8. Mińsk Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu sprzedaży

    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych pojazdów specjalnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób ambitnych, kreatywnych, które nie boją się nowych wyzwań. Pracujesz ale czujesz, że chcesz coś zmienić, rozwinąć się, stawić czoła nowym zadaniom i wyzwaniom, chcesz wykorzystać swoje umiejętności zapraszamy do naszej firmy.

      Zakres obowiązków

      • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
      • wyszukiwanie i ocena szans rynkowych dotyczących sprzedaży
      • bieżąca obsługa klientów
      • obsługa social mediów, zamieszczanie ogłoszeń, postów
      • planowanie sprzedaży
      • umiejętność określenia potrzeb rynku

      Wymagania

      • kreatywność w poszukiwaniu nowych form sprzedaży
      • znajomość technik sprzedaży
      • wykształcenie kierunkowe (marketing lub pokrewne)
      • wiedza z zakresu sprzedaży
      • kilkuletnie doświadczenie i intuicja handlowa
      • łatwość w nawiązywania kontaktów
      • znajomość mechaniki pojazdów ciężarowych mile widziana
      • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • bardzo dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • atrakcyjny system wynagrodzeń
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • premia za osiągnięcia w sprzedaży
      • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
      • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie
      • prywatną opiekę medyczną
      • ubezpieczenie na życie

Pracodawcy w Bielsku-Białej