Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Fotowoltaika, farmy, elektryk/monter

  • Częstochowa, śląskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „fotowoltaika, Polska” – oddzwonię - 502 267 530

Praca na śląsku i Podlasiu. Polska umowa o pracę.

Potrzebujemy osób od zaraz. Musi być osoba która ma doświadczenie przy fotowoltaice.

Proponowana stawka: wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę telefoniczną.

Zakres obowiązków

Na czym polega praca:

~ Montaż instalacji elektrycznej przy fotowoltaice, tras kablowych,

~ Podłączanie i konfigurowanie inwerterów, skrzynek energetycznych,

~ Montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC,

~ Prace serwisowe, wykrywanie usterek.

Wymagania

Szukamy osób z doświadczeniem i samodzielnych – warunek konieczny. Doświadczenie może być mniejsze – do roku.

Oferujemy

stałą współpracę, opłacone zakwaterowanie dla osób poza terenem pracy, odzież, start pracy od 7 rano.

Chętnych proszę o przesłanie CV lub krótkiej notatki na kampanie@pracownicybudowlani.pl lub kontakt pod nr.tel. 502 267 530 (WhatsApp/Viber)

Jeśli nie odbieram wyślij sms o treści „OZE Polska – oddzwonimy.

Biuro czynne do 16, po 16 TYLKO sms

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)