Pedagog/Trener umiejętności poznawczych

  • Umowa zlecenie
    35-45 zł brutto / godz.
  • Kontrakt B2B
    35-45 zł netto (+ VAT) / godz.
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Pedagog

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

BrainProgress w Pruszkowie to miejsce treningu mózgu. Jesteśmy drugim centrum w Polsce, które stosuje program BrainRX do rozwoju umiejętności poznawczych. Prowadzimy indywidualne treningi umiejętności poznawczych, które decydują o szybkości i łatwości uczenia się w szkole jak i w pracy.

Zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy TRENERA, który zajmować się będzie:

  • prowadzeniem indywidualnych treningów według programu BrainRX,

  • praca z dziećmi w wieku od 7 lat, młodzieżą i dorosłymi,

  • tworzenie raportów z treningów,

  • bieżące udzielanie informacji o postępach dla klientów.

Wymagania

Idealny kandydat:

  • ma conajmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • ukończył studia z zakresu pedagogiki/psychologii,

  • bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • posiada przygotowanie pedagogiczne – dodatkowy atut,

  • ma doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum Autyzmu, Aspergera – dodatkowy atut,

  • stosuje język NVC,

  • ma nienaganną dykcję i poczucie rytmu,

  • ma empatyczną postawę na potrzeby dziecka.

Oferujemy

intensywne szkolenie, profesjonalne narzędzia treningowe. Praca zazwyczaj w godzinach popołudniowych z możliwością dopasowania grafiku. W naszej pracy będziesz doskonalił swoje indywidualne zdolności, które wpływają na jakość życia.

  • Administratorem danych osobowych jest BrainProgress Edyta Gołaszewska 05-800 Pruszków Komorowska2/u3, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrainProgress Edyta Gołaszewska 05-800 Pruszków Komorowska2/u3, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)