Randstad Polska Sp. z o.o.

Customer Solutions Specialist

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. obsługi klienta

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Razem z naszym międzynarodowym klientem, znaną firmą lotniczą Ryanair, budujemy nowe zespoły ds. obsługi klienta w Warszawie!

Początkowo, będziesz pracować z klientem poprzez telefon, mail oraz czat. Docelowo, staniesz się częścią zespołu customer solutions, gdzie Twoja praca skupi się na obsłudze systemu ticket'owego (obszar complaints).

Jeżeli masz już pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta, znasz języki angielski i polski na poziomie zaawansowanym i zależy Ci na rozwoju w międzynarodowym środowisku, to zaaplikuj i fly with us!

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów w języku polskim i angielskim za pośrednictwem maila, czatu i telefonu
  • udzielanie profesjonalnej pomocy w przypadku ewentualnych trudności z rezerwacją lotów, zmian, anulacji itp.,
  • raportowanie działań w systemie
  • przestrzeganie zasad i procedur firmy przy jednoczesnym świadczeniu wysokiej jakości obsługi
  • spełnianie założonych celów (KPI)

Wymagania

  • biegłej znajomości języka angielskiego i polskiego (min. poziom C1)
  • doświadczenia w obsłudze klienta min. 1 rok
  • dostępności do pracy w 100% stacjonarnej w modelu 4 dni pracy/4 dni wolnego (biuro znajduje się na Mokotowie)
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych (w mowie i piśmie)
  • umiejętności pracy w zespole i indywidualnie
  • dobrej znajomość obsługi komputera
  • cierpliwości, empatii, zorientowania na rozwiązanie problemu

Oferujemy

  • nielimitowane bilety lotnicze (w przypadku wolnych miejsc w samolocie)
  • bilety lotnicze dla Ciebie i Twoich bliskich
  • możliwość pracy w dynamicznej i międzynarodowej branży
  • bezpośredni kontakt z klientami z całego świata
  • możliwości rozwoju i awansu
  • wyjątkowe doświadczenie zawodowe
  • możliwość dołączenia do nowych struktur dających realne możliwości rozwoju wewnątrz firmy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)