Lizard Media

IT Project Manager

  • Umowa o pracę
    7 500-11 500 zł brutto / mies.
  • Kontrakt B2B
    7 500-11 500 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Project Manager

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Jesteśmy agencją specjalizującą się w efektywnych i użytecznych rozwiązaniach eCommerce, webowych oraz e-mail marketingu. Wśród naszych klientów znajdują się znane marki z Polski i świata.

Poszukujemy Project Managera z doświadczeniem komercyjnym, chcącego uczestniczyć we wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań IT / eCommerce / dedykowanych dla dużych i znanych marek. Praca zdalna lub w siedzibie firmy w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków

  • koordynacja projektów z obszaru IT / eCommerce / aplikacji dedykowanych,
  • definiowanie zakresu projektów wspólnie z zespołem analitycznym i developerskim,
  • kontakt z klientem,
  • tworzenie harmonogramów,
  • umiejętne planowanie zasobów,
  • nadzór nad jakością i terminowością,
  • raportowanie prac wewnętrznie i dla klienta.

Wymagania

  • minimum 2 lat komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,
  • umiejętności koordynowania projektów z uwzględnieniem organizacji wewnętrznej oraz kontaktu z klientem,
  • budowania długofalowych relacji z zespołem,
  • podstawowej znajomości zwinnych metodyk prowadzenia projektów (szczególnie SCRUM, Knaban),
  • komunikatywności i umiejętność specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji,
  • dużej otwartości, drobiazgowości, systematyczności, poczucia humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności,
  • odpowiedzialności, dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Wiemy jak ważna jest wydajność pracy. Dlatego skonfigurujesz swoje stanowisko pracy (w standardzie minimum – mocny laptop DELL + zewnętrzny ekran 24″, dedykowane biurko, wygodny fotel). Powiedz co ułatwi Ci pracę, a my o to zadbamy.
  • Wiedza! Wybierzesz certyfikaty i kursy, a my je opłacimy (w ramach przyznanego budżetu).
  • Każdy zespół jest bardzo niezależny i nie narzucamy odgórnie flow, które panuje w danym zespole. Możesz mieć bezpośredni wpływ na to, jak zespół układa pracę.
  • Dostaniesz wyzwania projektowe dla rozpoznawalnych marek z Polski i świata. Wyzwań na pewno nie zabraknie! Dbamy, aby projekty były prowadzone w warunkach komfortowych dla zespołu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.
  • Możesz pracować kiedy chcesz, również z domu – to kwestia do ustalenia.
  • Ruszaj się, odpoczywaj i jedz zdrowo – MultiSport, strefy chill-out (pufy, piłkarzyki).
  • Zapłacimy za prywatną opiekę medyczną.
  • Wiemy jak ważne jest życie prywatne. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalenie regularnych dni pracy zdalnej i dopasowanie godzin pracy do reszty zespołu.
  • Administratorem danych osobowych jest LIZARD MEDIA SOFTWARE HOUSE sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Warszawska 183, NIP: 9372728323. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIZARD MEDIA SOFTWARE HOUSE sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Warszawska 183, NIP: 9372728323 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)