GTV OFFICE Sp. z o.o.

Dyspozytor Międzynarodowy

  • Ozimek, opolskie pow. opolski

Dyspozytor

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ZAPROJEKTUJ Z NAMI TRASĘ SWOJEJ PODRÓŻY ZAWODOWEJ – DOŁĄCZ DO GTV BUS JAKO DOŚWIADCZONY DYSPOZYTOR MIĘDZYNAARODOWY

Jako lider w branży transportowej stawiamy na partnerski model współpracy, gdzie Twoje doświadczenie i umiejętności będą miały realny wpływ na rozwój naszego zespołu i firmy. Cenimy wiedzę i profesjonalizm, dlatego dajemy Ci możliwość rozwijania swojej kariery w środowisku, które nie tylko docenia Twoje doświadczenie, ale i pozwala na dalszy rozwój.

APLIKUJ NA STANOWISKO DYSPOZYTORA MIĘDZYNARODOWEGO

Jeśli masz doświadczenie w planowaniu tras i zarządzaniu przewozami, teraz jest idealny moment, by wykorzystać swoje umiejętności w firmie, która docenia profesjonalizm i innowacyjne podejście. Dołącz do zespołu, który z pasją dąży do doskonałości i razem z nami kształtuj przyszłość transportu osobowego.

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja tras przejazdu pasażerów z uwzględnieniem rentowności, efektywności i najwyższych standardów obsługi. Twoje decyzje będą kluczowe dla zapewnienia sprawnego i punktualnego przewozu.

  • Planowanie i zarządzanie grafikami kierowców, z dbałością o efektywne wykorzystanie zasobów.

  • Wsparcie operacyjne i kontrola nad realizacją tras, w tym szybkie reagowanie na wszelkie nieprzewidziane sytuacje, aby zapewnić ciągłość usług.

  • Stała współpraca z kierowcami oraz zespołem operacyjnym, aby zapewnić płynny przepływ informacji i skuteczną realizację zadań.

  • Analiza i raportowanie danych operacyjnych – Twoje analityczne podejście pomoże w ciągłym doskonaleniu naszych usług.

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w planowaniu tras przejazdu lub zarządzaniu transportem, najlepiej w przewozie osób.

  • Gotowość do pracy w różnych systemach oraz dyspozycyjność również w weekendy

  • Znajomości narzędzi i systemów IT wspierających planowanie tras i zarządzanie flotą.

  • Znajomości topografii Polski i Europy oraz umiejętności optymalizacji tras.

  • Wysokich umiejętności analitycznych i podejmowania decyzji na podstawie dostępnych danych.

  • Proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz umiejętności działania pod presją czasu.

Oferujemy

  • Docenienie Twojego doświadczenia – oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie do 10 000 zł brutto miesięcznie, z dodatkami za wyniki i efektywność.

  • Możliwość realnego wpływu na procesy – Twoje doświadczenie może być kluczowe dla usprawniania i rozwijania naszych usług.

  • Rozwój zawodowy – zapewniamy możliwość udziału w projektach, które pozwolą Ci na dalszy rozwój.

  • Elastyczne warunki współpracy – umowa o pracę lub kontrakt B2B, zależnie od Twoich preferencji.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – dofinansowanie do kart MultiSport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, płatny dzień z tytułu urodzin, opieka psychologa, a także płatny program poleceń pracowników.

  • Partnerską atmosferę pracy – współpracujemy w dynamicznym i wspierającym zespole, który ceni sobie współpracę i wzajemny szacunek.

Czas na krok do przodu?

Jeśli wartości takie jak BEZPIECZEŃSTWO, EMPATIA, SKUTECZNOŚĆ, JAKOŚĆ, INNOWACJA, EKOLOGIA są dla Ciebie ważne, dołącz do naszego zespołu! Rozpocznij z nami zawodową podróż życia i wykorzystaj swoje doświadczenie, aby razem osiągnąć więcej.

  • Rekrutacja prowadzona jest na rzecz firmy: GTV Office Sp. z o.o.

    W przypadku podania w CV danych należących do szczególnych kategorii danych (przypominamy, że są to dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz dotyczące przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego

    zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej osoby) prosimy o zawarcie w CV lub w mailu do nas wysłanych następującej wzmianki:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV.”

    Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali dokumenty rekrutacyjne dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o wyrażenie poniższej zgody:

    „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji organizowanych przez GTV Office Sp. z o.o.”

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami

    Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy:

    gtvbus.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTV OFFICE Sp. z o.o. 46-040 Ozimek Hutnicza 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)