Steam Workforce sp. z o.o.

Bielsko Biała: Prace na produkcji (branża motoryzacyjna)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Steam (dawniej AAS) świadczy usługi w zakresie pozyskiwania pracowników. Specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu, obejmując poszukiwanie, przyciąganie, selekcję, ostateczny wybór oraz angażowanie kandydatów. Firma szczyci się blisko 20-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu zespołów na terminy krótkie, długie oraz na stałe.

W Bielsku Białej mamy dala Ciebie ofertę współpracy w obszarze wsparcia produkcji.

Umów się na wizytę na zakładzie i zobacz, czy ta praca jest dla Ciebie.

Dzwoń tel. 500- 465-132 lub wyślij sms "PRACA" a oddzwonimy

Zakres obowiązków

  • wsparcie produkcji
  • obsługa maszyn

Wymagania

  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Współpracę od zaraz – szybki proces rekrutacj

  • Stawkę godzinową

  • Dodatki

  • System 3-zmianowy

  • Wdroźenie i przeszkolenie
  • Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS – możliwość płatnego chorobowego

  • Karta Multisport

  • Możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, PPK

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Exact Systems Group (t.j. Exact Systems Sp. z o.o., Steam Recruitment sp. z o.o., Steam Workforce Sp. z o.o., Exact Systems GmBH) w celach przyszłych rekrutacji, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Dodana
Wygasa (za 20 dni)