IMPRODEX Sp. z o.o.

Młodszy Konstruktor form wtryskowych

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Improdex powstała w 1990 roku. Podstawowym kierunkiem naszej działalności jest przetwórstwo tworzyw termoplastycznych metodą wtryskową. Głównie zajmujemy się produkcją komponentów dla wiodących firm przemysłu motoryzacyjnego.

Do naszego zespołu poszukujemy młodszego konstruktora form wtryskowych

Zakres obowiązków

Pomoc w wykonywaniu konstrukcji form wtryskowych.

Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących formach wtryskowych.

Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z bieżącą eksploatacją form wtryskowych.

Wykonywanie dokumentacji wykonawczej.

Zamawianie elementów znormalizowanych.

Współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn.

Dobra znajomość oprogramowania 3d CAD, mile widziane doświadczenie z Solid Works.

Znajomość rysunku technicznego.

Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, wysokościomierz).

Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajdowania rozwiązań problemów technicznych.

Mile widziana znajomość konstrukcji form wtryskowych, a także technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Rozbudowany system premiowy.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracującej w branżach: samochodowej, AGD, elektrotechnicznej.

Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.

Szkolenia

Dodatkowe świadczenia (dopłaty do wypoczynku letniego, dopłaty do kolonii i zielonych szkół, dodatek świąteczny).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Improdex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Orzeszkowej 15, NIP: 6520004912. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • ZGODA
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji przez IMPRODEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Orzeszkowej 15, 43-502 Czechowice Dziedzice, NIP: 6520004912, REGON: 002391795, KRS: 0000935284, przez okres trwania tej rekrutacji.

    ZGODA
    w związku z rekrutacją na przyszłość
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez IMPRODEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Orzeszkowej 15, 43-502 Czechowice Dziedzice, NIP: 6520004912, REGON: 002391795, KRS: 0000935284.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)