ARC Europe Polska sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ARC Europe Polska sp. z o.o. praca

Poznań

Kim jesteśmy?

Starter24 to prężnie rozwijająca się firma z branży assistance, będąca częścią międzynarodowej grupy ARC Europe czyli organizacji założonej przez czołowe europejskie automobilkluby. Działamy na rynku od 2000 roku.

Jesteśmy liderem usług car assistance w Polsce. Oprócz assistance drogowego oferujemy także assistance domowy (home assistance), medyczny i turystyczny (health, travel assistance). Świadczymy usługi dla klientów biznesowych (B2B) z takich branż jak: producenci/importerzy samochodów, firmy leasingowe i car fleet management, towarzystwa ubezpieczeniowe, itp. Na co dzień oferujemy najlepszą usługę assistance, organizując pomoc, usuwając awarie i zapewniając klientom mobilność. Nasze działania operacyjne wspiera nowoczesne Call Center, dostępne 24h na dobę, 365 dni w roku oraz najbardziej zaawansowane rozwiązania informatyczne w branży. Współpracujemy m.in z takimi klientami jak: Grupa VW (VW, Audi, Skoda, Seat), Ford, Grupa PSA (Peugeot, Citroen, DS, Opel), Grupa Renault (Renault, Dacia, Alpine), LeasePlan, Carefleet, ALD, Shell, ADAC, Exide, DKV.

ARC Europe Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy hr / kadry

Oferty pracy ARC Europe Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARC Europe Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa ARC Europe Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

ARC Europe Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ARC Europe Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konsultant z językiem angielskim

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Aktulanie do naszego Centrum Zgłoszniowego poszukujmy osób na stanowisko Konsultant

      Zakres obowiązków

      • Telefoniczna obsługa Klientów (połączenia przychodzące);
      • Realizowanie świadczeń dla Klientów (organizowanie pomocy na drodze, holowania, auta zastępczego, noclegu, hotelu itp.);
      • Współpraca z siecią kontraktorów na terenie Polski i z Partnerami Zagranicznymi;
      • Monitorowanie przyjętych zleceń.

      Wymagania

      • Masz wykształcenie minimum średnie;
      • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym;
      • Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy i lubisz wyzwania;
      • Kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym jest dla Ciebie cennym doświadczeniem;
      • Lubisz pomagać innym, a dodatkowo chciałbyś/chciałabyś wykorzystywać swoje umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
      • Cenisz sobie elastyczność i chciałbyś pogodzić pracę z innymi aktywnościami

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • biuro w centrum Poznania (Jeżyce)
      • pracę w systemie zmianowym
      • dobry start zawodowy

Pracodawcy w Poznaniu