Czy to Twoja firma?

Imogena sp. z o.o. praca

Poznań

Od naszego powstania w 2010 roku w Poznaniu, Imogena Sp. z o.o. wyznacza standardy w branży biotechnologicznej. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się wiodącym dystrybutorem sprzętu laboratoryjnego i odczynników do mikrobiologicznej diagnostyki molekularnej. Nasz zespół, liczący od 11 do 50 specjalistów, jest sercem firmy, które bije w rytmie nowoczesnej technologii i nieustającej chęci doskonalenia.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem – to fundament, na którym budujemy naszą reputację. Dostarczamy najwyższej jakości odczynniki do biologii molekularnej, w tym testy PCR, które są kluczowe w dzisiejszej diagnostyce. Nasze urządzenia, takie jak termocyklery i izolatory, są nie tylko kompatybilne z naszymi odczynnikami, ale również z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

Rozumiemy, że innowacja to proces, który wymaga ciągłego rozwoju i zaangażowania. Dlatego inwestujemy w wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, aby zawsze byli o krok przed potrzebami rynku. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta to nie tylko sprzedaż – to wsparcie, doradztwo i szkolenia, które pomagają naszym partnerom osiągać ich cele.

Współpraca z najlepszymi producentami w branży to nasza przewaga konkurencyjna. Dzięki temu możemy oferować produkty, które są nie tylko innowacyjne, ale również sprawdzone i niezawodne. Nasze rozwiązania są dostosowane do specyficznych potrzeb laboratoriów biologii molekularnej, co pozwala nam budować trwałe relacje z naszymi klientami.

W Imogena Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na świat nauki i zdrowia. Dzielimy się naszą pasją i wiedzą, aby każdego dnia przyczyniać się do postępu w dziedzinie biotechnologii. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, stawiają na jakość, innowacyjność i zaufanie.

Imogena Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Imogena Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Imogena Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Imogena Sp. z o.o.

Siedziba główna

Imogena Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Imogena Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Radomsko

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Imogena Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia produktu

    • 5 000-11 000 zł / mies.
    • Łódzkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie opieka nad bieżącymi i potencjalnymi klientami. Głównymi zadaniami będzie merytoryczna opieka nad obecnymi klientami oraz w mniejszym stopniu pozyskiwanie nowych klientów.

      Jest to stanowisko skierowane do osób wykazujących dużą dozę samodzielności. Wymagamy bardzo dobrych umiejętności organizacji pracy, wyznaczania sobie zadań i celów oraz realizację działań zgodnie z polityką firmy.

      Większość obowiązków wykonywana jest zdalnie.

      Preferowane miejsce zamieszkania to Łódź lub Trójmiasto i okolice - praca na terenie woj. łódzkiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • wsparcie klienta (merytoryczna pomoc na różnych etapach współpracy z klientem)

      • prowadzenie szkoleń produktowych

      • informowanie klientów o dostępnych produktach (testy diagnostyczne)

      • przygotowywanie ofert handlowych

      • rozwiązywanie potencjalnych problemów na pierwszym etapie kontaktu

      • pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie oferty u obecnych

      • współpraca z biurem, działem serwisu i działem wsparcia aplikacyjnego

      Wymagania

      •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

      •wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, biologia molekularna, biotechnologia, analityka/diagnostyka medyczna, medycyna lub pokrewne)

      •bardzo dobra znajomość technik biologii molekularnej, przede wszystkim badań Real-Time PCR , izolacji DNA/RNA

      •bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom TELC B2)

      •prawo jazdy kat. B

      •samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, zaangażowanie

      Oferujemy

      ciekawą pracę o nie-korporacyjnym charakterze (bez planów sprzedażowych i presji na wyniki), bardzo dużą swobodę w organizacji własnych obowiązków, miłą atmosferę oraz wysokie premie zależne od wyników firmy, elastyczny czas pracy.

      Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy).

Pracodawcy w Poznaniu