ARTOKNA sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ARTOKNA sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma ARTOKNA od 2002 roku działa nieprzerwanie w branży stolarki budowlanej (okna, bramy, rolety, drzwi). Działamy na terenie Bielska Białej oraz całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ARTOKNA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ARTOKNA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTOKNA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTOKNA sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca ARTOKNA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży/Doradca techniczno-handlowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma ARTOKNA działająca w branży stolarki budowlanej (okna, bramy, rolety, drzwi), poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży/Doradca techniczno-handlowy do salonu sprzedaży w Bielsku-Białej.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta w salonie sprzedaży
      • doradztwo handlowe i techniczne
      • opracowywanie ofert
      • prowadzenie biura sprzedaży

      Wymagania

      • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • wykształcenie minimum średnie
      • wysoka motywacja do pracy i chęć pogłębiania swojej wiedzy
      • mile widziane doświadczenie w kontaktach handlowych
      • mile widziana wiedza techniczna z branży okiennej/ budowlanej/ meblowej
      • umiejętność przyswajania wiedzy technicznej
      • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • umiejętność współpracy w zespole
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku z wieloletnim doświadczeniem
      • praca w zgranym, dynamicznym zespole
      • praca jednozmianowa
      • wynagrodzenie podstawowe + system premiowania w zależności od osiąganych wyników,
      • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych, poprzez szkolenia
      • ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Bielsku-Białej