Czy to Twoja firma?

Firma JUREX IRENE JUREK praca

Tarnowskie Góry
Firma JUREX IRENE JUREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Firma JUREX IRENE JUREK

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma JUREX IRENE JUREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma JUREX IRENE JUREK

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

McDonald's Polska

Cześć! Jesteśmy z Wami już ponad 30 lat. Od pierwszej restauracji w warszawskim Sezamie w 1992 roku, do ponad 500 lokali w niemal 200 miastach w całej Polsce. Od lat rozwijamy się w dobrym kierunku – kierunku zrównoważonego rozwoju. Wykorzystujemy naszą skalę, siłę marki i know-how, aby pozytywnie wpływać na otoczenie, gospodarkę, rynek pracy i potrzeby lokalnych społeczności. Koncentrujemy się na czterech obszarach naszego wpływu: jakości i lokalnym łańcuchu dostaw, trosce o planetę, pracy i różnorodności oraz zaangażowaniu w życie lokalnych społeczności. Działamy w modelu tak zwanego „trójnożnego stołka”, opartego na równoważnych filarach: pracownikach, franczyzobiorcach oraz dostawcach. Łączą nas wspólne wartości i DNA systemu – bezpieczeństwo, jakość i najwyższe standardy operacyjne.

Warszawa
Branża
Restauracje

Rok założenia

1992

Liczba pracowników

10 001+

Liczba obserwujących

Praca Firma JUREX IRENE JUREK - oferty archiwalne

  • Pracownik restauracji

    Firma JUREX IRENE JUREK
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa gości przy kasie, przygotowywanie posiłków na kuchni, dbanie o czystość w restauracji

      Wymagania

      • Uprawnienia: chęć do pracy, dyspozycyjność, wymagana książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)
      • Inne wymagania: p

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: 2800zł + premia, 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych, wynagro
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach i okolicy