3DTarget Patryk Polewiak

Czy to Twoja firma?

DTarget Patryk Polewiak praca

Szczecin

Zajmujemy się drukiem 3D oraz projektowaniem CAD. Łączy nas pasja do nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Zgrany, młody zespół, który nie boi się wyzwań – to nasze podsumowanie.

3DTarget Patryk Polewiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy 3DTarget Patryk Polewiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 3DTarget Patryk Polewiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 3DTarget Patryk Polewiak

Siedziba główna

Praca 3DTarget Patryk Polewiak - oferty archiwalne

  • Młodszy Kierownik Sklepu

    • 3 200-5 200 zł / mies.
    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Szukamy pozytywnie nastawionej do życia osoby do zarządzania sklepem internetowym i obsługiwania zamówień.

      Zakres obowiązków

      • obsługa systemu zarządzania stanem magazynowym produktów
      • składanie zamówień u dostawców – uzupełnianie stanów magazynowych
      • wprowadzanie nowych produktów do sklepu
      • przygotowywanie i pakowanie towaru do wysyłki
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej

      Wymagania

      • dyspozycyjność pomiędzy 10:00 a 17:00 od poniedziałku do piątku oraz od 10:00 do 14:00 w soboty
      • inicjatywa i chęć wprowadzania usprawnień
      • nastawienie na rozwój i chęć do działania
      • dobra umiejętność obsługi komputera i szybkiego pojmowania nowych programów
      • zainteresowanie nowymi technologiami, chęć poznawania branży druku 3D

      Mile widziane:

      • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta / pakowaniem
      • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

      Oferujemy

      • Jesteśmy transparentni i nigdy nie owijamy w bawełnę. Mówimy prosto z mostu jaka jest sytuacja i co możemy dla Ciebie zrobić.
      • Elastyczność to dla nas podstawa: rozwijasz się w tym w czym chcesz i potrzebujesz.
      • Atmosfera – u nas jest jak w domu. Nie mamy żadnego dress code czy formułek zwrotów: płaska hierarchia, szybki kontakt.
      • Wynagrodzenie: robimy co możemy aby nasi pracownicy zarabiali sensowne pieniądze, zawsze na czas.
      • Jesteśmy pet-friendly i naszego dobytku pilnuje Akita Inu.

Pracodawcy w Szczecinie