Czy to Twoja firma?

MG TELECOM sp. z o.o. praca

Lublin
MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Lublin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter linii i instalacji telekomunikacyjnych

    MG TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych
      - posługiwanie się ręcznymi narzędziami mechanicznymi i elektromechanicznymi (np.: śrubokręty, lutownice, wkrętarki, wiertarki itp.), przyrządami monterskimi, sprzętem specjalistycznym
      - posługiwanie się dokumentacją projektową i eksploatacyjną w celu przygotowania materiałów i narzędzi, doboru trasy linii kablowej oraz właściwych rozwiązań technologicznych.

      Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy, teren województwa lubelskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: uprawnienia SEP DO 1 KV
      • Inne wymagania: Umiejętności: praca w zespole, doświadczenie oraz praktyczne zdolności manualne i wiedza z zakresu obsługi, montażu i serwisowania poszczególnych urządzeń telekomunikacyjnych Doświadczenie zawodowe min. 1 rok pracy w branży telekomunikacyjnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 7:00-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie