Kamil Mojek

Czy to Twoja firma?

Kamil Mojek praca

Szczecin

Witaj, jestem Kamil Mojek – Twoim zaufanym dostawcą świeżości i jakości, prosto z serca Szczecina. Od czerwca 2019 roku, z pasją tworzymy produkty i usługi, które wnoszą wartość do codziennego życia naszych klientów. Nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby, które staramy się zaspokajać – od świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw, po wyśmienite dania serwowane w naszych restauracjach.

Nasza działalność rozpoczęła się od produkcji soków, gdzie każda kropla jest esencją zdrowia i natury. Rozumiemy, że jakość to podstawa, dlatego wybieramy tylko najlepsze surowce. W naszych sklepach znajdziesz również bogaty wybór ryb, skorupiaków i mięczaków – zawsze świeżych i pełnych smaku.

Gastronomia to nasza kolejna pasja. Restauracje Kamil Mojek to miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek jest przygotowywany z myślą o zadowoleniu naszych Gości. Przygotowywanie i podawanie napojów to dla nas sztuka, którą doskonalimy każdego dnia, aby dostarczyć Ci niezapomnianych doznań smakowych.

W dziedzinie transportu i logistyki, nasze usługi kurierskie oraz działalność taksówkowa stawiają na punktualność i niezawodność. Rozumiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Jako firma z wielowymiarowym profilem działalności, angażujemy się również w sektor finansowy i nieruchomości, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli cieszyć się pełnią możliwości, jakie niesie ze sobą współczesny rynek.

W Kamil Mojek wierzymy, że sukces tkwi w zrozumieniu i spełnianiu potrzeb naszych klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze usługi były synonimem zaufania i satysfakcji. Zapraszamy do doświadczenia jakości, którą oferuje Kamil Mojek – bo przecież każdy dzień jest okazją, aby spróbować czegoś wyjątkowego.

Kamil Mojek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Kamil Mojek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamil Mojek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Inwentaryzacji z funkcją Tłumacza Języka Czeskiego

    OMS Inventories sp. z o.o.
    • 50-60 zł / godz.
    • Czechy
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Sprzedawca - DEICHMANN , Białogard

    Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
    • Białogard
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kasjer/sprzedawca Szczecin

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł / godz.
    • Szczecin
    Polecana
    Wygasa

Mapa Kamil Mojek

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Kamil Mojek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Kamil Mojek - oferty archiwalne

  • Sklep spożywczy w centrum Szczecina zatrudni studentów

    Kamil Mojek
    • 20-22 zł / godz.
    • Szczecin
    • pełny etat
    • Sklep Żabka w centrum Szczecina poszukuję studentów chętnych do pracy .

      Zakres obowiązków

      Obsługa Klienta

      Dokładanie towaru

      Przyjmowanie dostaw

      Robienie wypieków

      Dbanie o czystość sklepu

      Wymagania

      -Księżeczka sanepidowska

      -Ważną karte studenta- Punktualność

      -Miłej obsługi klienta

      Oferujemy

      -Stałe i terminowe wynagrodzenie + premie

      -Pracę dwuzmianową (Możliwość dogadania się które godziny studentowi pasują )

      -Miły i zgrany personel

      -Stałą pracę

Pracodawcy w Szczecinie