Czy to Twoja firma?

eFitness SA praca

Poznań

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2010 roku, eFitness nieustannie rozwija się, by wspierać branżę fitness w Polsce i coraz szerzej na świecie. Jesteśmy dumni, że nasze oprogramowanie do zarządzania klubami fitness, CRM, marketing automation oraz nasze rozwiązania typu software as a service, zdobyły uznanie i stały się pierwszym wyborem wśród polskich klubów, a teraz służą klientom w ponad 10 krajach.

W eFitness wierzymy, że sukces firmy to nie tylko jakość naszej pracy, ale również postawa, z jaką podchodzimy do naszych klientów, oraz nasza pasja do fitnessu. Misją, która nas prowadzi, jest wsparcie właścicieli i pracowników klubów fitness w realizacji ich biznesowych ambicji. Każdego dnia, nasz zespół ponad 60 specjalistów, stawia na pierwszym miejscu zespół i jakość obsługi klienta, aby dostarczać rozwiązania, które naprawdę robią różnicę.

Nasze oprogramowanie wyróżnia się na tle konkurencji dzięki skupieniu na użyteczności, automatyzacji procesów biznesowych oraz zaawansowanej analityce i raportowaniu. Jako Złoty Partner Microsoft, jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości, co jest dla naszych klientów gwarancją niezawodności i zaufania.

Oferujemy nie tylko produkt, ale kompleksową obsługę - od serwisu klienta, przez zespół helpdesk, szkolenia systemowe, Bazę Wiedzy, aż po implementację systemu w klubach fitness. Nasze rozwiązania są wysoce konfigurowalne, co pozwala na bezproblemową skalowalność, aby sprostać wszystkim wymaganiom korporacyjnym.

Jesteśmy eFitness - nie tylko dostawcą oprogramowania, ale partnerem w dążeniu do doskonałości w zarządzaniu klubem fitness. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia wspólnie z nami rozwijają swoje biznesy.

eFitness SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Poznań
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy eFitness SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca eFitness SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa eFitness SA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
eFitness SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca eFitness SA - oferty archiwalne

  • Opiekun klienta / język czeski

    eFitness SA
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Tworzymy i sprzedajemy oprogramowanie do zarządzania obiektami sportowymi. Obsługujemy ponad 600 obiektów w Polsce i ponad 10 krajach.

      W związku z zainteresowaniem naszym produktem na rynku czeskim, planujemy powiększenie zespołu o osobę, która wesprze nasze działania handlowe i relacyjne z obecnymi, nowymi i potencjalnymi klientami w Czechach.

      Zakres obowiązków

      Co będziesz robić?

      • wspierać dział handlowy w obsłudze obecnych klientów na rynku czeskim
      • wspierać działania handlowe i promocyjne na rynku czeskim
      • brać udział w cyklicznych wydarzeniach branżowych w Czechach

      Wymagania

      Szukamy osoby:

      • komunikatywnej i proaktywnej
      • mobilnej (koniecznie prawo jazdy)
      • mówiącej biegle po czesku
      • mówiącej komunikatywnie po polsku
      • mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      Co zapewniamy?

      • szkolenia dotyczące naszego produktu (system do zarządzania obiektami sportowymi)
      • wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
      • pracę zdalną z cyklicznymi spotkaniami w biurze z Poznaniu
      • pracę z sympatycznymi osobami i ciekawe rozwojowe projekty

Pracodawcy w Poznaniu