PZU Centrum Operacji SA

Czy to Twoja firma?

PZU Centrum Operacji SA praca

Warszawa

W sercu dynamicznego Warszawa, PZU Centrum Operacji S.A. to więcej niż firma - to instytucja, która jest integralną częścią największej grupy finansowej w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza historia zaczyna się wraz z tradycjami PZU SA, które sięgają 1803 roku, kiedy to na ziemiach polskich zrodziło się pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe. Od tamtego czasu, nasza misja ewoluowała, aż do momentu, gdy w 2010 roku wkroczyliśmy na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, zyskując nowy wymiar i potwierdzenie naszej stabilności.

Jesteśmy dumni, że nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które wspierają działalność Grupy PZU. Od wydruków masowych, przez wysyłkę korespondencji, zdalną obsługę klienta, po rozwój i utrzymanie systemów informatycznych oraz usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego - wszystko to wykonujemy z myślą o naszych klientach. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, w tym sztuczną inteligencję, big data i rozwiązania mobilne, aby zapewnić najwyższą jakość i innowacyjność naszych usług.

Nasza strategiczna ambicja to nowe podejście do budowania relacji z klientem. Zrównoważone zarządzanie to dla nas świadomy wybór - prowadzimy biznes w sposób etyczny i transparentny, zawsze z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań interesariuszy. To właśnie te wartości pozwalają nam budować długoterminową wartość firmy.

Zasięg naszej działalności wykracza poza granice Polski, świadcząc usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. To świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zdolności do dostosowywania się do różnorodnych rynków.

W PZU Centrum Operacji S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia bogatej historii, innowacyjności i zaangażowania w budowanie trwałych relacji z klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów i klientów. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą i stabilniejszą przyszłość.

PZU Centrum Operacji SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) badania i rozwój ubezpieczenia

Oferty pracy PZU Centrum Operacji SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZU Centrum Operacji SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZU Centrum Operacji SA

Siedziba główna

PZU Centrum Operacji SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PZU Centrum Operacji SA - oferty archiwalne

  • PZU - telefoniczna obsługa obecnych klientów

    • 23-28 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • odbieramy połączenia przychodzące od klientów
      • udzielamy informacji na temat zawartych ubezpieczeń
      • rejestrujemy w systemie informacje podane przez klientów
      • informujemy o stopniu realizowanej sprawy
      • dbamy o dobre relacje z naszymi klientami i współpracownikami
      • współpracujemy z innymi zespołami i pracownikami Grupy PZU

      Wymagania

      • komunikatywność
      • chęć rozwoju i nabywania nowych kompetencji
      • sprawna obsługa komputera
      • dyspozycyjność do współpracy z nami przez minimum 130 h w miesiącu
      • min. średnie wykształcenie

      Oferujemy

      • szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy (nie musisz mieć doświadczenia)
      • stawkę godzinową 23-28 zł brutto/h od początku trwania umowy
      • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, dzięki której to Ty decydujesz kiedy jesteś dostępny/-a i możesz dostosować harmonogram do innych planów
      • nieograniczony dostęp do wewnętrznych ofert pracy w Grupie PZU
      • możliwość rozwoju poprzez udział m.in. w inicjatywach, warsztatach, szkoleniach
      • bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni w naszej lokalizacji przy Rondzie Daszyńskiego 4, czynnej 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 - 23:00
      • komfortowe biuro przy ul. Konstruktorskiej 13

      Forma procesu rekrutacji:

      możesz zdecydować, czy na rozmowę rekrutacyjną chcesz przyjechać do naszego biura przy ul. Konstruktorskiej 13, spotkać się na platformie MS Teams, czy porozmawiać telefonicznie. Forma rozmowy nie ma wpływu na wynik rekrutacji.

      Kilka słów o nas:

      • w zeszłym roku awansowało z naszych Centrów Obsługi Klienta ponad 200 osób (do IT, obsługi szkód, biur produktowych, HR, w tym na stanowiska menedżerskie)
      • w każdym miesiącu organizujemy kilka inicjatyw, w których możesz wziąć udział zarówno od strony uczestnika, jak i współorganizatora
      • u nas masz możliwość rozwoju pasji, osobowości i umiejętności przydatnych w życiu prywatnym i zawodowym na różnych warsztatach, w których uczestnictwo jest wliczane do Twoich płatnych godzin (uczysz się, rozwijasz i zarabiasz)
      • jeśli lubisz pomagać innym, to możesz włączyć się do naszych działań wolontariackich na rzecz potrzebujących osób i zwierzaków
      • mamy dostęp do platformy zniżkowej, na której możemy zakupić bilety na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, sportowe, czy nawet weekend w SPA w niższych cenach
      • dbamy o #DobryStan organizując inicjatywy wspierające i edukujące z zakresu wellbeingu

Pracodawcy w Warszawie