Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica

Czy to Twoja firma?

Exact Systems Sp. z o.o. praca

Częstochowa
Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kontroler Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica

Siedziba główna

Praca Exact Systems Sp. z o.o.- zagranica - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    Exact Systems Sp. z o.o.
    • 13-13 € / godz.
    • Niemcy
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości. Praca na terenie zakładów związanych z branżą samochodową.

      Prowadzimy rekrutację w kilku lokalizacjach na terenie Niemiec.

      Zakres obowiązków

      • wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych.

      Wymagania

      • dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

      • prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane.

      Oferujemy

      • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

      • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS),

      • stawka godzinowa w zależności od wybranej lokalizacji: 13-13,50€ brutto/h,

      • dodatek za godziny nocne +25%,

      • +1,51€ brutto/h dodatku dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

      • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km zarówno za drogę z Polski do Niemiec, jak i na miejscu, między zakwaterowaniem, a zakładem lub zorganizowany i opłacony przejazd busem GTV,

      • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne przeszkolenie,

      • wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera,

      • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

      • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

      • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

      • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

      • ubezpieczenie NNW,

      • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

Pracodawcy w Częstochowie