Czy to Twoja firma?

ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK praca

Gliwice
Firma "Adamski Team" Magdalena Klimek, z siedzibą w Gliwicach, jest godnym zaufania wykonawcą w branży budowlanej, który od 2016 roku oferuje kompleksowe usługi wykończeniowe "pod klucz". Specjalizujemy się w usługach budowlanych, transportowych oraz w innowacyjnej usłudze ThermoWhite, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie rozwiązań wysokiej jakości. Nasza działalność opiera się na solidnym fundamencie doświadczenia i rzetelności, co pozwala nam z dumą prezentować nasze usługi na rynku lokalnym. Dążymy do tego, aby każdy projekt był realizowany z największą starannością, co gwarantuje zadowolenie i zaufanie naszych klientów.
ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport serwis / montaż

Oferty pracy ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pomocnik montera rusztowań

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • 13-16 € / godz.
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik budowlany

    PALBUD sp. z o.o.
    • 4 000-8 000 zł / mies.
    • Rybnik
    Dodana
  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • 17 000-18 240 zł / mies.
    • Dania
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK

Siedziba główna

ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Konskie
  3. Gliwice
  4. Kraków
  5. Belchatów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ADAMSKI TEAM MAGDALENA KLIMEK - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany - wylewkarz

    • Gliwice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; sprawność fizyczna, umiejętności ogólnobudowlane; zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlano-remontowych zgodnie ze zleceniem- bez spoinowe układanie izolacji podłogowej akustycznej w postaci granulatu styropianu połączonego chemią mineralną; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice; mile widziane prawo jazdy kat. B oraz C

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. c+e

    • Gliwice

      Wykształcenie zawodowe mile widziane; doświadczenie: brak wymagań; karta kierowcy; zaświadczenie o niekaralności; transport sprzętu do produkcji izolacji; miejsce pracy teren UE, system pracy 3/1 lub indywidualnie do uzg. na rozmowie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 7 000 PLN
  • Pracownik budowlany do pracy na elewacji

    • Gliwice

      Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie mile widziane; sprawność fizyczna, umiejętności; zakres obowiązków: wykonywanie prac na elewacji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; mile widziane prawo jazdy kat. B lub C

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN

Pracodawcy w Gliwicach