Ekotak

Pracownik biurowy

  • Umowa o pracę
    4 300-5 500 zł brutto / mies.
  • Kobiernice, śląskie pow. bielski

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Ekotak - inżynieria dla ekologii, oszczędności i komfortu przebywania. Zajmujemy się montażem fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, ogrzewania podłogowego, odkurzaczy centralnych. Koordynujemy budowy premium.

Jeśli:

1. Cechujesz się się dużą rzetelnością i skrupulatnością (taką jak oczekuje się np. od księgowej).

2. Jesteś dobrze nastawioną do życia i przyjazną osobą (nasz zespół to ludzie, którzy nawzajem się lubią i nie tolerujemy patologicznych zachowań widocznych w niektórych środowiskach biurowych).

3. Ambitnego podejścia do pracy, apetytu na większe zarobki wynikającego z przyjmowania obowiązków i efektywnego ich realizowania.

4. Dyspozycyjności na pełen etat z możliwością pracy zdalnej w niektórych sytuacjach.

5. Swobody w obsłudze komputera i popularnych aplikacji do obsługi biurowej.

To może właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy!

Napisz na rekrutacja(at)ekotak.pl i wyślij swoje CV.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta i zarządzanie sprawami biurowymi.

  • Tworzenie dokumentów, raportów i prezentacji.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.

  • Współpraca z różnymi działami firmy.

  • Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.

  • Przygotowywanie dokumentów dla klientów.

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.

  • Wystawianie dokumentów księgowych.

Wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Dobre umiejętności interpersonalne.

  • Doświadczenie w pracy biurowej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy

Wynagrodzenie w podstawie i premia od efektywności.

  • Administratorem danych osobowych jest ekotak Szymon Piwowarczyk 43-356 Kobiernice, Krakowska 24, NIP: 9372617486. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ekotak Szymon Piwowarczyk 43-356 Kobiernice, Krakowska 24, NIP: 9372617486 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)