• Bielsko-Biała, śląskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Polmos Bielsko-Biała SA to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce.  Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura oraz osób odwiedzających siedzibę pracodawcy,
  • Wsparcie Dyrektora Zakładu w codziennej pracy;
  • Przyjmowanie i przekierowywanie połączeń telefonicznych,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w biurze w tym: przyjmowanie, wysyłka i rejestracja korespondencji i przesyłek, rejestrowanie faktur, sporządzanie dokumentów, pism, wypełnianie formularzy związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy,
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze,
  • Obsługa podróży służbowych: dokonywanie rezerwacji biletów, hoteli i ubezpieczeń podróżnych związanych z podróżami krajowymi i zagranicznymi dla pracowników firmy,
  • Kompleksowa obsługa spotkań: przyjmowanie gości, dbanie o wygląd sal konferencyjnych i bezpośredniego otoczenia sekretariatu,
  • Współpraca z dostawcami usług: kurierzy, zaopatrzenie biura, poczta, serwis sprzątający,
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Wsparcie administracyjne pracowników,
  • Wykonywanie innych zleconych przez przełożonego prac administracyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego, bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację i czytanie dokumentów (B2),
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów,
  • Wysoka kultura, profesjonalizm i swoboda w kontaktach z ludźmi,
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność i zorientowanie na szczegóły,
  • Pozytywne nastawienie, energia i zapał do pracy,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne),
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    POLMOS Bielsko-Biała S.A. , ul. Karpacka 11 , 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: POLMOS Bielsko-Biała S.A., ul. Karpacka 11, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)