• Umowa o pracę
    6 000-8 000 zł netto / mies.
  • Połaniec, świętokrzyskie pow. staszowski

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Franczyza

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jako specjalista ds. administracyjnych będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację codziennych spraw administracyjnych firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania środowiska biurowego. Będziesz pełnić kluczową rolę wspierającą w firmie, pomagając różnym działom w sprawnym prowadzeniu codziennych operacji i zapewniając zespołowi niezbędne wsparcie administracyjne.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialny za bieżące zarządzanie biurem, w tym za przetwarzanie dokumentów, archiwizację i wprowadzanie danych.
  • Koordynowanie ustaleń dotyczących spotkań, zarządzanie porządkiem obrad oraz nagrywanie i dystrybucja protokołów posiedzeń.
  • Zajmuj się przyjmowaniem i komunikacją z odwiedzającymi Cię klientami, dostawcami i innymi partnerami zewnętrznymi.
  • Utrzymanie sprzętu i obiektów biurowych w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania oraz obsługa związanych z nimi żądań konserwacji i napraw.
  • Zarządzaj zakupami i zapasami materiałów biurowych, aby zapewnić terminowe dostawy zasobów.
  • Wspieranie działu zasobów ludzkich w obsłudze procesów wdrażania pracowników, rezygnacji i innych powiązanych procedur, a także wspieranie działań w zakresie szkoleń i rozwoju pracowników.
  • Opracowuj i wdrażaj procedury administracyjne w celu optymalizacji codziennych operacji i poprawy wydajności.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub wyższe, administracja, zarządzanie biznesem lub pokrewne.
  • Posiadaj ponad 2 lata wsparcia administracyjnego lub pokrewne doświadczenie zawodowe.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, pozwalające na efektywną pracę w dynamicznym środowisku.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, potrafiące efektywnie współpracować z ludźmi na różnych poziomach.
  • Biegła obsługa programów biurowych (takich jak Microsoft Office) i sprzętu biurowego.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premia roczna za wyniki.
  • Zapewnij ubezpieczenie zdrowotne i plany świadczeń pracowniczych.
  • Regularne szkolenia zawodowe i możliwości rozwoju, które pomogą Ci podnosić umiejętności zawodowe.
  • Przyjazne środowisko pracy i atmosferę w zespole, dbającą o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym pracowników.
  • Administratorem danych osobowych jest INFO-MAR Usługi informatyczne Michał Marczewski 28-230 Połaniec ŻAPNIOWSKA 19, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFO-MAR Usługi informatyczne Michał Marczewski 28-230 Połaniec ŻAPNIOWSKA 19, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni)