PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

PŁODNI.COM sp. z o.o. praca

Luboń

Oferty pracy PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PŁODNI.COM SP. Z O.O.

Oddział Poznań

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Płodni

Agencja kreatywnego marketingu

Jesteśmy agencją kreatywnego marketingu. Specjalizujemy się w działaniach z zakresu wielokanałowych kampanii, social media, public relations i kreacji. Myślimy Twoimi celami. Przekładamy kreatywne pomysły na wymierne efekty. Łączymy świeże koncepcje z narzędziami, które działają. Zostań z nami i poznaj Płodny State of Mind.

Miasto
Poznań
Siedziba główna
Poznań, Wielkopolskie
Branża
Usługi reklamowe
Specjalizacje
public relations, kreacja, social media, influencer marketing, kampanie, kampanie reklamowe, kampanie marketingowe, kampanie 360, ATL, BTL, SEO i SEM

Rok założenia

Liczba pracowników

11–50

Liczba obserwujących

1198

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Łódź
  7. Mosina
  8. Lublin
  9. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca PŁODNI.COM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier - kompletacja i pakowanie zamówień

    • 3 360-3 728 zł / mies.
    • Luboń
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • W ramach Grupy Płodni.com rozwijamy własne sklepy internetowe. W niektórych branżach takich jak zoologia jesteśmy wśród polskich liderów e-commerce. Stworzyliśmy i zarządzamy sklepem NaszeZoo.pl.

      Koszyk365.pl to platforma, która ma zrewolucjonizować zakupy artykułów domowych (spożywczych, chemii domowej, zabawek, etc.). Szukamy osób nastawionych na rozwój.

      Mamy jeden cel: Chcemy zostać liderem polskiego e-commerce!

      Zakres obowiązków

      Co będziesz robił/robiła?

      • Jako magazynier/ka trafisz do jednego z 3 działów – zespołu kompletacji, pakowania lub supportu. Zajmiesz się kompletacją zamówień klientów, zabezpieczaniem i pakowaniem paczek lub pomożesz w sprawdzaniu dostaw, inwenturach i rozkładaniu towaru.
      • Zadbasz o porządek w przestrzeni, w której wspólnie pracujemy.

      Wymagania

      Czego od Ciebie wymagamy?

      • umiejętności pracy w zespole
      • dokładności, sumienności i rzetelności
      • pozytywnego nastawienia

      Oferujemy

      Dlaczego warto pracować z nami?

      • nie musisz mieć doświadczenia w pracy jako magazynier/ka – nauczymy Cię wszystkiego!
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • przejrzysty system premiowy oparty na wynikach – samodzielnie pracujesz na swój sukces
      • premie roczne dla najlepszych osób
      • system poleceń - 400 zł brutto za każdą poleconą osobę!
      • możliwość awansu wewnątrz organizacji - 100% naszych liderów to osoby z rekrutacji wewnętrznej!
      • praca w młodym zespole
      • stały rabat pracowniczy na zakupy w Koszyk365.pl, bon urodzinowy na zakupy w Koszyk365.pl, prezenty dla rodziny z okazji Dnia Dziecka
      • karta Multisport finansowana w 80% przez firmę
      • szansa na pracę i rozwój w firmie stawiającej na innowacyjność i stały rozwój

Pracodawcy w Luboniu