SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k.

Czy to Twoja firma?

SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k. praca

Poznań

SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k. ma siedzibę w Poznaniu, a działamy na terenie całego kraju. Realizujemy zadania dla zarządców dróg publicznych oraz inwestorów prywatnych. Ściśle współpracujemy z jednostkami naukowymi Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zakres działania naszego biura obejmuje wykonywanie projektów branży drogowej i mostowej oraz infrastruktury towarzyszącej, pełnienie nadzorów inwestorskich. Dysponujemy doświadczonym personelem, który pozwala na kompleksowe opracowanie projektu, od rozważań studialnych, koncepcyjnych po wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz uzyskanie stosownych dokumentów zezwalających na rozpoczęcie robót budowlanych.

SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna

SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Asystent/Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

    • 4 300-7 500 zł / mies.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Do głównych obowiązków osoby na stanowisku Asystenta Projektanta instalacji sanitarnych należy przede wszystkim:

      • Wsparcie Projektanta w procese przygotowani poszczególnych elementów składowych dokumentacji projektowej.
      • Udział w procesie uzyskiwania uzgodnień i decyzji administracyjnych, a także w spotkaniach projektowych i radach technicznych.
      • Współpraca i koordynacja działań z innymi specjalistami branżowymi.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie i weryfikacja kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie branży instalacyjnej (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych),
      • Uzgadnianie dokumentacji z gestorami sieci,
      • Tworzenie rysunków, obliczeń, zestawień i opisów technicznych,
      • Współpraca z projektantami branży mostowej i drogowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe - inżyniera środowiska (może być w trakcie studiów),
      • Znajomość oprogramowania branżowego (np. AutoPROFIL, Profil Koordynator),
      • Oprogramowanie kosztorysowe – Kobra lub pokrewne - mile widziane,
      • Prawo jazdy kat. B - mile widziane,
      • Komunikatywność,
      • Umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Pracę w biurze w Poznaniu,
      • Wsparcie przy wdrażaniu w nowe obowiązki oraz możliwość awansu w ramach struktury firmy,
      • Elastyczne godziny pracy,
      • Kawę/herbatę,
      • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport lub prywatnej opieki medycznej, dodatki do urlopów,
      • Miłą atmosferę.
  • Asystent/Asystentka projektanta mostowego

    • Poznań
    • bez doświadczenia
    • Do głównych obowiązków osoby na stanowisku Asystenta Projektanta mostowego należy przede wszystkim:

      • Wsparcie Projektantów w procesie przygotowania poszczególnych elementów składowych dokumentacji projektowej.

      • Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych dla branży mostowej,
      • Wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,
      • Współpraca międzybranżowa,
      • Wykonywanie wstępnych przedmiarów i kosztorysów,
      • Wykonywanie podstawowych obliczeń dla obiektów (zebranie obciążeń, obiekty w prostych warunkach gruntowych).

      Wymagania

      • Wykształcenie w branży budowlanej – wyższe I stopnia (inż.) lub w trakcie studiów (kierunek: budownictwo),
      • Podstawowa znajomość oprogramowania branżowego: typu CAD, MS Office, Midas Civil, Tekla Structures - mile widziane,
      • Znajomość aktualnych przepisów techniczno-budowlanych - mile widziana
      • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej,
      • Komunikatywność.

      Oferujemy

Pracodawcy w Poznaniu